Gwiazdy

Anna Dereszowska wraz z partnerem korzystają z terapii. „Jest nam potrzebna”

Gwiazdy

Anna Dereszowska wraz z partnerem korzystają z terapii. „Jest nam potrzebna”

Anna Dereszowska udzieliła szczerego wywiadu, podczas którego zdradziła, że wraz z partnerem dba o zdrowie psychiczne. Z tego względu para od jakiegoś czasu korzysta z pomocy psychoterapeuty. 

Anna Dereszowska i Daniel Duniak

Anna Dereszowska niechętnie dzieli się w mediach społecznościowych informacjami z życia prywatnego. Aktorka dość ostrożnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia i dawkuje informacje dotyczące najbliższych. Niedawno zdecydowała się jednak udzielić szczerego wywiadu, podczas którego przyznała, że wraz z ukochanym Danielem Duniakiem korzysta z pomocy psychoterapeuty. 

Pęd życia, stres i emocje wprowadzą do związku dużo chaosu. Rozmowa jest kluczem do sukcesu w rozwiązywaniu wielu problemów. Z tego względu Anna Dereszowska i 4 lata młodszy Daniel Duniak zapisali się na psychoterapię. Aktorka przyznała nawet, że sesja ze specjalistą stała się już zdrową rutyną, która pozwala radzić sobie w natłoku zadań i obowiązków.   

Przede wszystkim staram się rozmawiać. Gdy jest mi ciężko, to nie duszę tego w sobie. Mam też ogromne wsparcie w moim "niemężu", bo oboje korzystamy z pomocy terapeutycznej, która jest nam potrzebna przy tempie życia, które oboje prowadzimy. Mój narzeczony jest dyrektorem marketingu w dużej firmie i ma mnóstwo ciśnień, presji, stresu w pracy, dwójkę dzieci i narzeczoną, która bardzo dużo na co dzień pracuje i której zdarza się, jak każdej kobiecie, mieć swoje nastroje, wzloty i upadki. Staramy się więc dać sobie taki wentyl, a takim wentylem jest rozmowa

 - powiedziała Anna Dereszowska w rozmowie z Sandrą Hajduk.

Anna Dereszowska o psychoterapii

Anna przyznała, że terapia jest świetnym sposobem na wyrzuceniu swoich problemów. Dzięki sesji z psychoterapeutą możemy opowiedzieć o tym, co nas trapi, nie obarczając problemami bliskich nam osób. 

Nie zawsze chcemy te najbliższe osoby obarczać swoimi problemami. Warto czasem znaleźć kogoś, kto robi to zawodowo i kto potrafi się z tych problemów innych oczyścić i sobie z nimi poradzić 

- stwierdziła aktorka. 

Ponadto aktorka zdradziła, że drugą czynnością, która daje jej ulgę i energię do działania, jest sport. Niesamowicie oczyszcza głowę i sprawia, że problemy schodzą na drugi plan. Anna trening wykonuje pięć razy w tygodniu. Są to zarówno ćwiczenia w domu, jak i gra w tenisa.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
73
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0