Gwiazdy

Jak Anna Dereszowska odpoczywa w majówkę? "Zbieram siły na duży projekt zawodowo-prywatny"

Gwiazdy

Aktorka Anna Dereszowska spędza majówkę na... rehabilitacji. Artystka postanowiła zadbać o swoje zdrowie, a także nabrać sił do realizacji nowego projektu. O czym mowa? Dowiecie się tego z rozmowy, którą przeprowadziła z aktorką dziennikarka Dzień Dobry TVN, Kinga Burzyńska.

Majówka Anny Dereszowskiej

Anna Dereszowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Artystka na majówkę wybrała się do SPA w Szprotawie, ale nie przyjechała tam tylko po to, aby się relaksować. - Bardziej się rehabilituję niż relaksuję. Przez rok chodziłam z tak zwaną ostrogą i zniszczyłam sobie ścięgno Achillesa. Nie miałam czasu się tym zajęć w Warszawie, dlatego przy okazuje brzydkiej pogody rehabilituje się tutaj - mówiła Anna Dereszowska w rozmowie z Kingą Burzyńską.

Artystka niedawno zakończyła pracę na planie serialu TVN "Tajemnica zawodowa". Jakie ma palny na najbliższe miesiące? Na co zbiera siły? - Przede mną duży projekt zawodowo-prywatny. Zaczynamy remont naszej wymarzonej przestrzeni na Mazurach. Będziemy remontować dwa domy. Jeden nasz prywatny, drugi gościnny. Myślimy też o domkach na wynajem - mówiła Anna Dereszowska.

Anna Dereszowska i jej nowy projekt

Aktorka, wspólnie z narzeczonym chce otworzyć gospodarstwo agroturystyczne. Ich zmaganiom będą towarzyszy kamery. To, co uda im się zarejestrować będzie można zobaczyć w nowym programie "Budując marzenia", który zadebiutuje już w poniedziałek, 10 maja na antenie stacji TVN Style.

Przy okazji tego projektu aktorka mogła wykorzystać swój duży talent do projektowania. - Tak, to prawda. Nawet chciałam iść na architekturę. Jednak ilość pracy sprawiła, że sama nie poradziłabym sobie z projektowaniem. Na szczęście miałam wspaniałą pomoc - mówiła w rozmowie z Kingą Burzyńską. A jak aktorka odnajduje się w pracy fizycznej? - Bardzo chętnie maluję - dodała ze śmiechem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Charlotte skończyła 6 lat. "Podobna jest do babci". Urodzinowe zdjęcie księżniczki wykonała Kate Middleton

Urzekający Park Krajobrazowy Doliny Bobru. "Niesamowite formacje skalne, czysta rzeka i mnóstwo atrakcji"

Dorota Pomykała o życiu na scenie. "Ja siebie nie nazywam aktorką, tylko człowiekiem"

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Kinga Burzyńska

Pozostałe wiadomości