Gwiazdy

Alżbeta Lenska opublikowała odważne zdjęcie w bieliźnie. Fani: "Matko, ile seksu na jednym zdjęciu"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Alżbeta Lenska obecnie realizuje się jako aktorka i matka. Jednak jeszcze kilkanaście lat temu zdobywała pierwsze zawodowe doświadczenia będąc modelką. Teraz pokazała odważne zdjęcie z tamtego okresu i zaskoczyła internautów.

Alżbeta Lenska jako modelka

Alżbeta Lenska w 2000 roku ukończyła liceum w Katowicach, a już dwa lata później pojawiła się w trzeciej edycji reality-show stacji TVN, "Agent". Równocześnie cały czas pracowała jako modelka, w lutym 2003 roku pojawiła się nawet na okładce magazynu "CKM".

- Prawie 10 lat pozowałam do zdjęć. To była fajna przygoda. A zarobione pieniądze mogłam zainwestować w edukację. Brałam ze sobą notatki i - najczęściej w samolocie - przygotowywałam do matury. A później do sesji egzaminacyjnych - na studiach. (...) Modelki dzieli się na dwie grupy: te, dla których najważniejsze jest bycie w świetle reflektorów, i te, dla których modeling jest wyłącznie pracą. Byłam w tej drugiej. Zamiast iść na imprezę, kładłam się do łóżka, bo na drugi dzień trzeba było iść do szkoły. To pewnie dlatego, że wychowano mnie w innym duchu - wspominała kilka lat temu w wywiadzie dla Kobieta.pl.

Odważne zdjęcie Alżbety Lenskiej

Teraz Alżbeta Lenska postanowiła wrócić do tamtych czasów. Z tej okazji w swoich mediach społecznościowych opublikowała zaskakującą fotografię. Na czarno-białym ujęciu widzimy aktorkę ubraną jedynie w bieliznę z koronkowymi elementami.

- Dziś ponoć Dzień Dobrego Łotra... Dla tych, co nie znają mnie z dawnych lat, to... Niezłym gagatkiem chyba kiedyś byłam. Ale dobrym łotrem, którego ogarnął jeden niezły diabełek . Miłego piątku kochani. PS. Do urodzin mam w planach wrócić do dawnej figury - to się nazywa niezły challenge - napisała na Instagramie.

Gorące zdjęcie rozpaliło internautów. W komentarzach doceniają oni urodę aktorki i piszą:

  • Matko, ile seksu na jednym zdjęciu
  • Ale petarda
  • Piękna i taka naturalna

Alżbeta Lenska z mężem przeszli COVID-19. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości