Gwiazdy

Agata Młynarska nie wierzyła, że zabiegi tak szybko pomogą. "Udało się! Nie boli, jakie to szczęście"

Gwiazdy

Agata Młynarska nad Wisłą

Agata Młynarska pochwaliła się w sieci grupowym zdjęciem z hiszpańskich wakacji. Jak przyznała, myśl o wspólnym wyjeździe była dla niej najlepszą motywacją w leczeniu. "Nie wyobrażałam sobie, że nie pobiegnę po plaży z dziewczynami" – dodała.

Agata Młynarska – problemy zdrowotne

Agata Młynarska cierpi na fibromialgię, rzadką chorobę reumatyczną, która odbiera komfort życia, wyczerpuje fizycznie i psychicznie. W czerwcu dziennikarka relacjonowała swój pobyt w szpitalu. Na szczęście najtrudniejsze chwile prezenterka ma już za sobą.

– Nie dam łatwo za wygraną, nie poddam się i odzyskam to, co choroba chce zabrać. Wracam do pracy, do życia, do siebie. Wszystkim, którzy tracą siły i nadzieję przekazuję mnóstwo dobrej energii – pisała na swoim koncie na Instagramie.

Jak powiedziała, tak zrobiła. Prezenterka podjęła się leczenia biologicznego, rehabilitacji, fizjoterapii i akupunktury. To wszystko pozwoliło jej zapanować nad bólem. Szczęśliwa i zadowolona Agata podziękowała bliskim za wsparcie, a także pochwaliła się wakacjami w Hiszpanii. Jak się okazuje, w podróży towarzyszy jej nie tylko rodzina, ale także przyjaciółka Anna Korcz, gromadka dzieci i pies.

Nasze wakacje. Sprawdzone miejsce, przyjaciele, rodzina, duuużo dzieci i pies! Od kilku miesięcy myśl o wspólnym czasie razem była dla mnie największą motywacją w leczeniu. Nie wyobrażałam sobie, że nie pobiegnę po plaży z dziewczynami… No i proszę - leczenie biologiczne, rehabilitacja, fizjoterapia, akupunktura i … udało się! NIE BOLI!!!! Nie wyobrażacie sobie, jakie to szczęście i wdzięczność. Dlatego piszę o tym, bo jeszcze miesiąc temu…zresztą nie ma co do tego wracać! Liczy się tu i teraz. Ani i Pawłowi, cudownym, wakacyjnym kompanom dziękuję, bo ich pomoc przy tak energicznej i szalonej ekipie jest nieoceniona. Dziękuję też mojemu najcierpliwszemu i najukochańszemu mężowi, który przez chwilę nie zwątpił, że się uda!!!

- zdradziła na Instagramie.

Fani życzą dużo zdrowia

Fani od jakiegoś czasu wiernie śledzą losy Agaty i kibicują jej w walce z chorobą. W komentarzach pojawiło się więc wiele słów wsparcia i otuchy. Internauci życzyli również całej ekipie udanego wypoczynku i spokoju.

- "Dużo zdrowia Pani Agato!", "Udanego wypoczynku i niegasnącego uśmiechu", "Ten wspólny czas razem ukazuje potęgę miłości i można zauważyć, że jest i będzie to pięknie wspólnie spędzony pobyt z nowymi wspomnieniami" - pisali fani.

Zobacz wideo: Dzień Babci u Anny Korcz. „Zrobię na złość moim rodzicom, którzy mi rozpieszczali dzieci. Już zapowiedziałam córce, że będziemy jeść lody i lizaki”

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości