Gwiazdy

4Dreamers. Jak wygląda życie idoli nastolatek?

Gwiazdy

Aktualizacja:

4Dreamers to zespół, w którego skład wchodzą: Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk. Grupa cieszy się niesłabnąca popularnością wśród polskich nastolatek. Jak zmieniło się życie młodych muzyków po powstaniu zespołu? Czy granie koncertów i nagrywanie płyt to ciężka praca?

  • Historia powstania zespołu 4Dreamers
  • Życie po powstaniu grupy
  • Pierwszy album i trasa koncertowa

>>> Zobacz także:

Na scenie DDTVN: 4Dreamers - "Sekret"

4Dreamers. Marzenia przekuli w muzyczny sukces

Historia zespołu 4Dreamers

Przed rozpoczęciem współpracy Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk wzięli udział jako soliści w pierwszej edycji jednego z muzycznych show. Podczas programu młodzi muzycy bardzo się zaprzyjaźnili i zdecydowali stworzyć zespół 4Dreamers.

Życie po powstaniu grupy

Od tego momentu życie chłopców i ich rodzin bardzo się zmieniło.

Nie do końca tak to sobie wyobrażałem, natomiast miałem świadomość tego, że jeżeli zdecyduję się na taki zespół, to będzie to wymagało bardzo dużo poświęcenia z mojej strony.

- powiedział nam Kuba.

To nie jest tylko moje poświęcenie, ale także moich rodziców, ponieważ zawsze muszą nas gdzieś zawieźć, czy odwieźć.

- dodał Maksymilian.

Chłopcy się lubią, ale bywa, że dochodzi między nimi do zgrzytów:

Czasami są to kłótnie o jakieś totalne bzdury

- przyznał Tomasz.

Kiedy chłopcy nie mogą dojść do porozumienia, wkracza ich menadżerka.

Życie młodych muzyków wypełniają koncerty, spotkania z dziennikarzami i praca w studiu nagraniowym, co utrudnia wypełnianie obowiązków szkolnych:

Nie jest łatwo znaleźć czas na naukę, ale dajemy radę. Uczymy się czasami w busie, a nasza menadżerka przepytuje nas w drodze na koncerty.

Pierwszy album i trasa koncertowa

W maju 2018 roku boys band wydał swój pierwszy album. Krążek nosił tytuł "4Dreamers" i zadebiutował na szóstym miejscu polskiej listy najczęściej kupowanych płyt. Ostatniego dnia sierpnia chłopcy wyruszyli w pierwszą trasę koncertową. Ich występy cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Doszło nawet do tego, że warszawski koncert musiał zostać przeniesiony do większego klubu.

Po udanym debiutanckim krążku i trasie koncertowej, przyszedł czas na drugi album i drugą trasę.

Więcej o chłopcach z 4Dreamers:

TOMEK – zwany Tomaszem lub Johnnym Bravo – rzecz jasna wyłącznie z powodu fryzury. Jest inteligentny i błyskotliwy. Ciągle gada i komentuje rzeczywistość. Ma swoje zdanie na każdy temat – począwszy od tekstów piosenek na polityce skończywszy i z pewnością otwarcie je wyrazi. Lubi modę i dobre marki i nawet dresy musi mieć firmowe. Bardzo przywiązany do swojej fryzury, chociaż otwarty na lepsze zmiany.

KUBA – zwany Szmajka lub Szmajdziński. Jest totalnie ambitny, energiczny i zdolny. Podobno lubi i umie gotować.

MATEUSZ – zwany Matim lub Tadeuszem. Absolutny król klasy, taktu i dobrego wychowania. Gentelmen w każdym calu. Szarmancki, miły i kulturalny. Zawsze wie, jak się zachować i co powiedzieć. Nigdy nie popełnia gaf. Zawsze ma dla dziewcząt i pań jakiś miły komplement.

MAKS – zwany Maksiem lub Maksonem. Najbardziej pozytywna i wyluzowana postać w zespole. Jego "wewnętrzny uśmiech" nie schodzi mu z twarzy. Chociaż owy "wewnętrzny uśmiech" nie dla wszystkich jest widoczny.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości