Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna i Tomasz Karolak w serialu "39 i pół tygodnia". Ty też możesz w nim zagrać!

Gwiazdy

W jesiennej ramówce stacji TVN pojawi się serial "39 i pół tygodnia", w którym widzowie zobaczą bohaterów znanych z popularnego dziesięć lat temu serialu "39 i pół". W postać Darka Jankowskiego - wiecznego chłopca i miłośnika punka ponownie wcielił się Tomasz Karolak, a jego córkę zagrała Marina Łuczenko-Szczęsna. Tomka zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o szczegóły serialu "39 i pół tygodnia". W produkcji będą mogli zagrać jej fani.

Serial "39 i pół" po dziesięciu latach przerwy powraca pod nieco zmienionym tytułem "39 i pół tygodnia".

39 i pół tygodnia - właśnie tyle życia pozostało głównemu bohaterowi od momentu postawienia diagnozy, którą pozna w pierwszym odcinku serialu. Śmiertelna choroba i walka o każdy kolejny dzień będą dla Darka Jankowskiego największym życiowym zakrętem oraz wpłyną na jego rodzinę i przyjaciół. Bohater ponownie postanowi rozliczyć się ze swoimi doczesnymi sprawami, ale też będzie chciał maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał.

>>> Zobacz także: Serial "39 i pół" wraca! Andersz, Karolak i Widawska o nowym sezonie kultowego serialu

Oprócz Tomasza Karolaka w serialu wystąpią: Daria Widawska, Alan Andersz, Marina Łuczenko-Szczęsna i Magdalena Lamparska. Powrócą też: Wojciech Mecwaldowski, Antoni Królikowski, Cezary Kosiński, Krzysztof Stelmaszyk i Dorota Deląg. Pojawią się także całkiem nowe postacie, które zagrają: Monika Krzywkowska, Sandra Drzymalska, Łukasz Konopka, Maja Seklecka, Bartek Kasprzykowski, Michał Koterski i Piotr Rogucki.

Odcinki serialu reżyserują Aleksander Pietrzak oraz Maciej Migas.

Wyjątkowa okazja dla fanów produkcji zagrania w serialu "39 i pół tygodnia"

4 czerwca ekipa serialu "39 i pół tygodnia" będzie realizowała całonocne zdjęcia do koncertu Darka Jankowskiego. Podczas zdjęć obecna będzie cała główna obsada serialu, m.in. Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz, Magdalena Lamparska, Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Cezary Kosiński. Produkcja serialu postanowiła zaprosić fanów na plan w ten wyjątkowy dzień. Będą oni mieli szansę wziąć udział w zdjęciach jako statyści.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w projekcie i zapoznania się ze szczegółami:

  • pod telefonem: 731 474 768 lub
  • mailem: koncert39ipol@gmail.com.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zdjęcia będą realizowane w warszawskim Parku Praskim.

Na przygotowanej na potrzeby zdjęć scenie pojawi się nie tylko Tomasz Karolak, ale również Marina Łuczenko-Szczęsna - serialowa córka Tomka. Fani usłyszą m.in. legendarny utwór z serialu "39 i pół" - "Anarchia" oraz cover kultowej piosenki "Aleją gwiazd". Wykonany zostanie także całkowicie nowy utwór – poruszająca ballada napisana przez Darka Jankowskiego w serialu "39 i pół tygodnia".

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości