Gorące tematy

Wielki Mecz 2019 już dziś [8 września] o 17.00!

Gorące tematy

Aktualizacja:

Już dziś Wielki Mecz! Piłkarskie starcie drużyn WOŚP i TVN. Robert Stockinger postanowił sprawdzić jak do pojedynku przygotowane są obie drużyny. Czy będzie to raczej zabawa, czy poważne starcie? Mecz zaczyna się o 17.00, ale na stadion zapraszamy Państwa już od 13.00!

Jerzy Owsiak o Wielkim Meczu

Już wygraliśmy. Gramy o karetkę pogotowia i karetka została już zamówiona. Liczymy na Państwa. To jest super zabawa i to warto podkreślić.

Tomasz Iwan:

To wyjątkowy mecz. Ubolewam, że przez ostatnie lata nie mogłem w nim uczestniczyć. trenowaliśmy przez ostatnie tygodnie. Cel jest szczytny. Wiemy, że to zabawa... ale nie do końca.

TVN kontra WOŚP po raz trzeci

Już po raz trzeci TVN stanie w piłkarskie szranki z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Mecz odbędzie się w niedzielę, 8 września na stadionie warszawskiej Legii. Drużyny do boju poprowadzą: Grzegorz Kajdanowicz (TVN) i Jurek Owsiak (WOŚP). Jak idą przygotowania obu ekip? Na jaki cel zostaną przeznaczone w tym roku pieniądze? W Dzień Dobry TVN naszymi gośćmi byli: szef WOŚP - Jurek Owsiak oraz aktorzy: Alan Andersz i Tomasz Schimscheiner.

Mecz organizowany przez Fundację TVN

Wielki Mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN "Nie jesteś sam”. Tradycją rozgrywek piłkarskich między TVN a Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali. W tym roku już po raz trzeci dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych sms-ów zostanie przeznaczony na ten cel.

>>> Zobacz także:

Składy drużyn w Wielkim Meczu

W barwach TVN zagrają m.in.: Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki oraz Łukasz Jedliński. W składzie znajdzie się także cała czwórka braci Szczepaników z zespołu Pectus. Kapitanem drużyny jest Grzegorz Kajdanowicz.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na boisku reprezentować będą m.in.: Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski oraz Artur Pochwała z grupy "Nocny Kochanek", Rafał Karwot (wokalista "Tabu"), Michał Jelonek ("Hunter"), Przemysław Grabowski, czyli Zenek z formacji "Kabanos" oraz piłkarze: Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny. Armię WOŚP poprowadzi Jurek Owsiak, który dla kibiców i widzów TVN szykuje niespodziankę.

Bilety na Wielki Mecz

Bilety na Wielki Mecz można kupić w serwisie ebilet.pl w cenie 20 zł. W ofercie są również bilety VIP (140 zł), które nie tylko wspierają charytatywny cel tego wyjątkowego wydarzenia, ale również gwarantują piłkarskie emocje w luksusowym wydaniu (oglądanie meczu z najbardziej prestiżowego miejsca stadionu, rozrywka w towarzystwie największych polskich gwiazd oraz napoje i przekąski).

Wielki Mecz rozpocznie się o 17:00. Od 13:00 na błoniach warszawskiego stadionu przy Łazienkowskiej na kibiców czekać będzie wiele atrakcji związanych z wydarzeniem. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVN.

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości