Parenting

Teleporady InviMed dla par starających się o dziecko

mat. prasowe

Parenting

Teleporady InviMed dla par starających się o dziecko

mat. prasowe

W czasie epidemii koronawirusa, ale także w czasie sezonu grypowego, gdy lepiej ograniczyć kontakty z innymi osobami, teleporada, czyli konsultacja przez telefon, staje się najlepszą formą pierwszego kontaktu z kliniką leczenia niepłodności. Jeśli od roku bezskutecznie staracie się o dziecko, zadzwońcie na Infolinię InviMed: 500 900 888 i umówcie się na telefoniczną konsultację z lekarzem.

Niepłodność co roku dotyka około 1,5 mln par. Zgodnie z zaleceniami WHO, stwierdza się ją po roku bezskutecznych starań, czyli prób naturalnego zajścia w ciążę bez stosowania jakiejkolwiek antykoncepcji. Jeśli jesteście w takiej sytuacji, warto zasięgnąć opinii specjalisty z kliniki leczenia niepłodności.

InviMed to największa sieć takich klinik w Polsce. Dzięki leczeniu niepłodności par w InviMed, przez ostatnich 19 lat, na świat przyszło przeszło 13 tysięcy dzieci. Teleporady InviMed dostępne są dla wszystkich chętnych – nie trzeba być pacjentem kliniki, by móc z nich skorzystać. Aby umówić się na wizytę lub na dowolny typ teleporady, wystarczy zadzwonić pod numer: 500 900 888, natomiast zakup umożliwia sklep internetowy MediStore.

Skorzystaj z teleporady InviMed

InviMed umożliwia zdalne przeprowadzenie pierwszej konsultacji dotyczącej niepłodności z ginekologiem-położnikiem, który jest także doświadczonym specjalistą medycyny rozrodu. To konsultacja kierowana do trzech grup:

  • par, które mają za sobą rok nieskutecznych starań, a kobieta ma poniżej 30 lat,
  • par, które mają za sobą 6 miesięcy nieskutecznych starań, a kobieta ma od 30 do 40 lat,
  • par, którym w kilku kolejnych cyklach nie udało się zajść w ciążę, a mężczyzna przekroczył 40 rok życia.

Cena teleporady jest nawet o 30 proc. niższa od ceny adekwatnej wizyty, która odbyłaby się w klinice. W poszczególnych klinikach InviMed ceny teleporad w zakresie pierwszej konsultacji niepłodnościowej wynoszą od 120 zł w Katowicach czy 135 zł w Gdyni do 150 zł w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Immunolog przez telefon

Pary, które starają się o dziecko, zachęcamy też do skorzystania z teleporady immunologa InviMed – doktor Małgorzaty Jarosz z kliniki w Gdyni. Część z zaburzeń odporności, którymi zajmuje się immunolog, ma znaczący wpływ na płodność – zarówno na poczęcie dziecka, jak i na utrzymanie ciąży na każdym jej etapie.

Z immunologiem warto skonsultować się zarówno w kontekście samodzielnych starań, jak i leczenia niepłodności. Immunolog może wdrożyć leczenie, które pomoże w naturalnym zajściu w ciążę, w uzyskaniu ciąży dzięki inseminacjom czy in vitro, a także w utrzymaniu ciąży aż do rozwiązania.

Konsultację immunologiczną warto odbyć także w przypadku, gdy kobieta doświadczyła poronień we wczesnym etapie ciąży lub utraty ciąży z niewyjaśnionych przyczyn po pierwszym trymestrze.

Cena teleporady immunologicznej z doktor Małgorzatą Jarosz wynosi 150 zł.

Wsparcie starań o dziecko

Aby począć dziecko, w organizmach obojga rodziców, musi zajść wiele procesów. Dlatego leczenie niepłodności powinno być holistyczne. W ramach wsparcia przedłużających się starań o potomstwo warto zadbać zarówno o swoje ciało, jak i umysł.

W ramach teleporad InviMed, oprócz konsultacji z ginekologiem oraz immunologiem, dostępne są także konsultacje dietetyczne oraz psychologiczne. Dedykowane są zarówno parom starającym się o dziecko, jak i osobom będącym w innych sytuacjach, wymagających wsparcia dietetyka lub psychologa.

Cena konsultacji dietetycznej przez telefon wynosi 150 zł, cena teleporady psychologa wynosi od 100 zł w przypadku konsultacji ze specjalistką z InviMed Gdynia do 150 zł w przypadku pozostałych psycholożek InviMed.

Więcej informacji o teleporadach InviMed znajdziesz na stronie placówki.


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
67
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0