Gwiazdy

Stach Bukowski - młody zespół zakochany w muzyce retro

Gwiazdy

Stach Bukowski - młody zespół zakochany w muzyce retro

Stach Bukowski to  grupa pochodzący z Olsztyna. We wrześniu ubiegłego roku artyści zadebiutowali z singlem „Lew”. Dziś na naszej scenie zaśpiewali kolejny utwór „Pif-Paf”. Jak wam się podoba?

Stach Bukowski - muzyczne inspiracje 

Stach Bukowski to zespół inspirujący się muzyką retro. Członkowie grupy wychowali się na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Choć grają rocka, w ich twórczości przejawia się wiele inspiracji muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem.

Styl zespołu Stach Bukowski 

Jaki styl obrali sobie młodzi muzycy? Artyści tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Szturmem wygrywali wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczyli. W składzie zespołu grają trzy osoby. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Agnieszka brawurowo zasuwa na basie, a Robert odpowiedzialny jest za precyzyjne riffy na gitarze. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia, a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł czas na duże hale!

Na naszej scenie Stach Bukowski zaśpiewał kolejny singiel „Pif-Paf”, który zapowiada debiutancki album grupy. Płyta ukaże się 20 marca 2020 roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
52
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0