Gwiazdy

Nominacje w Big Brotherze i zapowiedź nowego uczestnika!

Bartek Jędrzejak w studiu Big Brothera

Fot. DDTVN

Gwiazdy

Nominacje w Big Brotherze i zapowiedź nowego uczestnika!

Bartek Jędrzejak w studiu Big Brothera

Fot. DDTVN

W niedzielnym Big Brother Arena uczestnicy nominowali kolejne osoby do odpadnięcia z programu. 31 marca najwięcej głosów zebrali Karolina i Maciek. Widzowie zdecydują, kto z nich opuści dom Wielkiego Brata. Prowadzący Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak zapowiedzieli dziś, że Big Brother będzie miał nowego uczestnika! O wszystkim dowiemy się już jutro.

Tymczasem emocje między uczestnikami rosną. Coraz wyraźniej zaznaczają się role liderów i osób, które budzą negatywne uczucia. Łukasz po raz kolejny nominował Maćka i nie kryje swojej niechęci do niego. Maciek nie jest mu dłużny i też wskazał go w swoich nominacjach. Dokładny przebieg nominacji oraz uzasadnienia poszczególnych uczestników znajdziecie na stronie Big Brothera.

Karolina dostała aż 6 nominacji od uczestników - głównie od pozostałych dziewczyn, a Maciej 5. Maciek jest kandydatem do odejścia już po raz trzeci!

Za nami kolejny tydzień reality-show, bogaty w wydarzenia. Justyna, choć złamała regulamin programu, głosami widzów pozostała w domu Wielkiego Brata. Odpadł za to Tomek. Z własnej woli zaś opuściła program Marlena

O tym, kto odpadnie z programu w kolejnym tygodniu jak zwykle zadecydują widzowie. Zagłosować online można tutaj!

Karolina i Maciej nominowani w Big Brotherze głosowanie

fot. Big Brother

Zaskoczeniem była podana dziś informacja, że do domu Wielkiego Brata dołączą nowi uczestnicy. Kto to będzie? Wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie w poniedziałek.

Co sądzisz o tym artykule?
5
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0