Newsy

Kraków. Kierowca BMW wjechał w pieszych na przystanku

Koło pędzącego samochodu

fot. MR.WUTTISAK PROMCHOO/Getty Images

Newsy

Kraków. Kierowca BMW wjechał w pieszych na przystanku

Koło pędzącego samochodu

fot. MR.WUTTISAK PROMCHOO/Getty Images

Auto marki BMW wjechało w przystanek autobusowy przy ul. Balickiej w Krakowie. Wstępne informacje mówią o pięciu poszkodowanych osobach. Nie wiadomo w jakim są stanie.

Auto marki BMW wjechało w przystanek autobusowy przy ul. Balickiej; poszkodowanych zostało pięć osób - poinformował PAP w czwartek rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Krakowie sierż. szt. Piotr Szpiech. Na razie nie wiadomo, jakie poszkodowani odnieśli obrażenia.

"Około godziny 12 na ulicy Balickiej, na wysokości Uniwersytetu Rolniczego, kierujący pojazdem BMW, jadąc w kierunku Balic, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu" - wyjaśnił sierż. szt. Piotr Szpiech.

Jak dodał, doszło do potrącenia grupy osób, oczekujących na przystanku. "W wyniku tego zdarzenia zostało poszkodowanych pięć osób, na miejscu są cztery załogi pogotowia ratunkowego. Policja kieruje ruchem ze względu na zablokowany jeden pas jezdni" - poinformował.

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku. "Na miejscu są policjanci, który wykonują czynności" - podał rzecznik. Nie ma również informacji na temat stanu zdrowia poszkodowanych.

Źródło: PAP

Co sądzisz o tym artykule?
83
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0