Gwiazdy

Tylko u nas prosto z Oscarów - Katarzyna Łaska. O tym, że jedzie na ceremonię długo nie mogła nikomu powiedzieć

Gwiazdy

Tylko u nas prosto z Oscarów - Katarzyna Łaska. O tym, że jedzie na ceremonię długo nie mogła nikomu powiedzieć

Postać Elsy, którą dubbinguje Katarzyna Łaska, zaprowadziła ją aż do Dolby Theatre w Los Angeles, gdzie zaśpiewała podczas ostatniej oscarowej gali. Nam opowiedziała o swojej zawodowej przygodzie życia. - O wyjeździe wiedział tylko mąż, teściowa i managerka - zdradziła aktorka.

Katarzyna Łaska na gali Oscarów 2020

Podczas tegorocznej oscarowej gali Katarzyna Łaska, która w polskiej wersji językowej wykonuje partie wokalne Elsy w filmie "Kraina lodu", wraz z grupą innych wokalistek wykonała piosenkę "Into the Unknown" z "Krainy lodu 2". Utwór walczył o statuetkę w kategorii najlepsza piosenka ("I'm Gonna Love Me Again" z filmu "Rocketman" - przypis red.).

Miliony widzów na całym świecie miały okazję usłyszeć fragmenty piosenki śpiewane w różnych językach, w tym także w języku polskim.

Kasia propozycję występu podczas Oscarów dostała na półtora tygodnia przed ceremonią. Informację musiała trzymać w tajemnicy.

Wiedział tylko mój mąż, teściowa i managerka

- tłumaczyła w studiu Dzień dobry TVN aktorka.

Kiedy padła propozycja, artystka zgodziła się w jednej chwili.

To było tak, że zadzwoniono do mnie i powiedziano, że chcą zaproponować nasz kraj i mnie do tego występu. Zapytano, czy w ogóle mam czas i ochotę. Szybko odpowiedziałam TAK! Dopiero po zakończeniu rozmowy dotarło do mnie, co to była za oferta

- wspomina Kasia Łaska, która dodała, że najbardziej stresowały ją same przygotowania do wyjazdu, a nie sam pobyt w Los Angeles.

Dopiero jak usiadłam na łóżku w hotelu już tam i przeczytałam list od szefostwa Disney’a, jak bardzo dziękują mi, że tam jestem, za wkład w produkcję, to się rozpłynęłam. Właściwie tam, to już się tylko cieszyłam

- opowiedziała Kasia.

Warto też dodać, że Polka podczas Oscarów miała również okazję poznać aktorkę, która w oryginale śpiewała partie Elsy.

>>>Zobacz też: Polka zaśpiewa na oscarowej gali. Jak zareagowała na tę propozycję? "Ręce zaczęły mi się trząść"

Kasia Łaska polską Elsą

Aktorka do filmu „Kraina Lodu” dostała się z castingu. Jak dodała, wykonywane przez Elsę partie miały musicalowy charakter, więc przesłuchiwano aktorów musicalowych.

Postać, której głosu udziela Kasia Łaska pokochały miliony polskich dzieci. Pewnego razu aktorka dostała wyjątkowy telefon, od pewnej małej dziewczynki. Była to córka DJ-a i producenta muzycznego Enviego - Helenka, która bardzo chciała porozmawiać z Elsą.

Patrzę na telefon, dzwoni Envi, odbieram i słyszę: Dzień dobry tu Helenka, chciałabym rozmawiać z Elsą, bo myślała, że się do niej dodzwoniła

- wspomina z uśmiechem Kasia.

Kasia Łaska oprócz dubbingu regularnie występuje w Teatrze Muzycznym w Łodzi, gdzie gra w musicalu "Les miserables" oraz "Miss Saigon".

Zobacz też:

Elsa z Krainy Lodu śpiewa "Mam tę noc" na lodowisku!


Co sądzisz o tym artykule?
87
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0