Gwiazdy

Ben Affleck ma nową dziewczynę. Kim jest Ana de Armas?

Nowa dziewczyna Bena Afflecka 

Gwiazdy

Ben Affleck ma nową dziewczynę. Kim jest Ana de Armas?

Nowa dziewczyna Bena Afflecka 

Amerykański aktor został przyłapany w towarzystwie nowej dziewczyny. Wygląda na to, że Ben Affleck jest znowu zakochany, a jego wybranką została pochodząca z Kuby aktorka Ana de Armas. 

Nowy początek Bena Afflecka

Życie aktora od kilku lat nie jest usłane różami. Od 2005 roku był związany z Jennifer Garner, znaną m.in. z roli Jenny Rink w „Dziś 13, jutro 30”. Małżeństwo ma trójkę dzieci: 15-letnią Violet Anne, 11-letnią Seraphinę oraz 8-letniego Samuela. Pięć lat temu para ogłosiła separację, a w październiku 2018 roku wzięli rozwód.

Powodem rozstania miał być poważny problem związany z nałogiem aktora. Ben Affleck udzielając wywiadu otwarcie przyznał się do alkoholizmu. Paparazzi kilka razy udało się uchwycić moment, w którym była żona odwoziła aktora do kliniki na odwyk.

Możliwe, że nowa miłość pomogła Benowi walczyć z nałogiem. Aktor poznał Anę de Armas podczas współpracy na planie filmowym „Deep Water”, w którym zagrali małżeństwo.

Kim jest dziewczyna Bena Afflecka?

Ana de Armas to nowe, gorące nazwisko w branży aktorskiej. Pomimo tego, że działa w niej od 2004 roku, dopiero w 5 lat temu zaczęła występować w wysokobudżetowych hollywoodzkich produkcjach. Za rolę w „Na noże”, reżyserii Riana Johnsona, otrzymała nominację do Złotego Globu. Jeszcze w tym roku zobaczycie ją w „Nie czas umierać” u boku Daniela Craiga, a także w wyżej wspomnianym thrillerze psychologicznym „Deep Water”

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
51
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0