Opryszczka i zajad to częste dolegliwości dotykające okolicy ust. Jak rozpoznać, czy to zajad czy opryszczka?
"Denerwuje mnie plotkowanie nad grobami".
Jakie słodycze czekają na nas podczas wizyty w nekropoliach w okresie Wszystkich Świętych?
Czy człowiek może żyć 150 lat? Czy nauka zbliża się do odkrycia sekretu wiecznej młodości? Rafał Żak, pisarz i popularyzator nauki oraz Michał Domaszewski, lekarz rodzinny, podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat długowieczności. W rozmowie poruszali kwestie genetyki, stylu życia i najnowszych badań naukowych.
Iga Świątek i Aryna Sabalenka odbyły wspólny trening przed WTA Finals.
Sportowiec z Augustowa opowiedział, na czym dokładnie polega ten sport, oraz wytłumaczył, jak wyglądała jego droga do najważniejszego sukcesu w karierze.
Młodej kobiecie groziła utrata wzroku.
O szczegółach w cyklu "5 rzeczy, które musisz widzieć o poranku" opowiedział Radosław Mróz z TVN24.
Czy jest uleczalna?
Na nadciśnienie tętnicze cierpi niemal co trzeci dorosły Polak. Jego najpowszechniejszą przyczyną jest niezdrowy styl życia.
Najciężej jest współpracować i funkcjonować z osobami o wyraźnie złych cechach charakteru. Do takich ludzi należy właśnie hipokryta.
Oto przewodnik, który krok po kroku pomoże Ci w znalezieniu terapii najlepiej odpowiadającej Twoim potrzebom.
Co sprawiło, że artysta postanowił pokazać świat z perspektywy tego warzywa?
"Spróbujmy od najprostszych czynności".
Sprawdź, których produktów powinniśmy unikać.
Mogłoby się wydawać, że duże piersi są bardziej atrakcyjne i bardziej pożądane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Tymczasem obfity biust może źródłem poważnych problemów ze zdrowiem. Wyjściem z sytuacji może być operacja zmniejszenia piersi. Kiedy się ją wykonuje? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Amelia Mazur, która przeszła operację redukcji biustu i dr. n. med. Piotr Stabryła, chirurg plastyczny.
Sprawdź na stronie Dzień Dobry TVN.
29 października obchodzony jest Światowy Dzień Udaru Mózgu. Najnowsze badania pokazują, że liczba osób, u których on wystąpi, będzie rosła. Co gorsza, schorzenie coraz częściej dotyka młodych ludzi.
Na pytania widzów odpowiadała Katarzyna Chotkowska, psycholożka, ekspertka kampanii "Zobacz Człowieka".
Niedawno media obiegła niepokojąca wiadomość dotycząca stanu zdrowia młodszej siostry Beyoncé. Swoją diagnozą Solange Knowles podzieliła się w komentarzu, który opublikowała pod jednym z postów na Instagramie. Z czym zmaga się na co dzień gwiazda?
Już nie tylko zakupy, narkotyki, alkohol, hazard, gry komputerowe czy telefon. Coraz poważniejszym problemem w Polsce jest uzależnienie od jedzenia. Zjawisko to dotyczy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Na czym polega? Skąd się bierze i jak leczyć to zaburzenie? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z ekspertem, Mateuszem Borkowskim z programu "Gogglebox" oraz z kobietą, której problem dotyczy.
Ginekolog-endokrynolog wyjaśnia, jak złagodzić jej objawy
Jakie urządzenia zasługują na uwagę?
Nerwowy oddech, przyspieszone bicie serca i drżące ręce – brzmi znajomo? To tylko kilka z wielu objawów stresu. Pokonanie ich jest prostsze niż myślisz. Poznaj sposoby na uspokojenie zszarganych emocji z okazji Dnia Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów.
Dlaczego część pań powinna się zdecydować na ten zabieg? Jak wygląda taka operacja?
Michał Rańda dwukrotnie wywalczył mistrzostwo Europy. Od niedawna jest również mistrzem świata. Czy do uprawiania właśnie tego sportu namawiał go tata?
Zobacz najgłośniejsze przeszczepy w Polsce.
Interseksualizm popularnie nazywany był obojnactwem lub hermafrodytyzmem. Dotyka ono 1 na około 10 tysięcy nowonarodzonych dzieci i uznawane jest za anomalię. Nie należy mylić interseksualizmu z transpłciowością czy jakimikolwiek seksualnymi preferencjami. Poza tym samo pojęcie interseksualizmu coraz częściej uznawane jest za niewłaściwe i zastępowane interpłciowością.
Zgodnie z definicją istnieje pewne rozgraniczenie.
"Zaniedbywanie siebie prowadzi do frustracji, zmęczenia, a nawet wypalenia".