Newsy

Wycieczka po planie zdjęciowym "BrzydUli". Jak wygląda dom państwa Dobrzańskich?

Newsy

Aktualizacja:
Julia Kamińska w serialu "BrzydUla"

Kultowy serial "BrzudUla" po 10 latach wraca na antenę. Przez ten czas zmienili się nie tylko bohaterowie, ale także wnętrza domu i firmy państwa Dobrzańskich. Kulisy pracy na planie zdradzili nam odtwórcy głównych ról Julia Kamińska i Filip Bobek. Aktorzy oprowadzili Kingę Burzyńską po planie i pokazali, jak w rzeczywistości wyglądają wszystkie pomieszczenia.

Julia Kamińska – metamorfoza

Julia Kamińska w nowej serii "BrzydUli" wystąpi jako mama trójki dzieci. Aktorka podczas rozmowy z Kingą przyznała, że choć w życiu prywatnym nie miała jeszcze okazji sprawdzić się w takiej roli, bardzo dobrze odnalazła się na planie. Istotnym aspektem było dla niej to, aby stworzyć prawdziwą serialową rodzinę, która dla widzów będzie przede wszystkim wiarygodna.

Bardzo lubię dzieci więc odnajduje się w roli mamy, mimo że sama dzieci nie mam. To było bardzo ważne dla mnie, żeby udało się stworzyć kochającą rodzinę

– powiedziała aktorka.

Julia zdradziła również, że tytułowa Ula po porodzie boryka się z nadprogramowymi kilogramami. O zmiany wizerunku na planie zadbały zatem świetne charakteryzatorki, które przygotowały dla aktorki specjalny kostium powiększający gabaryty ciała.

Dbamy o to, żeby wszystko na maksa było organicznie i prawdziwie. Kostium, który działa jako pogrubiacz jest też intensywnym ocieplaczem więc jest mi gorąco i w związku z tym wypociłam 6 kg wody

– dodała.

Wnętrza nowego domu państwa Dobrzańskich

Filip Bobek oprowadził naszą reporterkę po planie zdjęciowym. Pokazał, jak wygląda firmowy gabinet z nowym logo oraz przestronny dom państwa Dobrzańskich. Jak się okazuje, wiele elementów znajdujących się na hali, w tym także schody, są atrapą.

Julia Kamińska z sentymentem wspomina natomiast starą halę, w której miała przyjemność pracować z ekipą 10 lat temu. Jak przyznała, obecnie jest tam magazyn, jednak za każdym razem, gdy przejeżdża obok, w oku kręci się łezka wzruszenia.

Zobacz wideo: Na planie "BrzydUli 2"

BrzydUla 2 - gdzie oglądać

Premiera drugiej serii serialu odbędzie się 5 października. Premiery odcinków od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Serial możesz oglądać też na player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Paulina Młynarska: "Po 14 miesiącach przytuliłam moją córeczkę"

Nie chcemy przestawiać zegarków? Polacy za zniesieniem zmiany czasu

Kuba Wojewódzki wspomina Annę Przybylską. Napisał trzy wymowne zdania

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Mateusz Jarosławski

Pozostałe wiadomości