Newsy

Wiosna 2020 z TVN. Co nowego pojawi się na antenie?

Newsy

Aktualizacja:
x-news

Kryminalne zagadki, wyzwania i dużo gotowania. Wiosna na antenie TVN będzie obfitować w premiery, ale nie zabraknie też znanych i lubianych programów. Zobacz propozycje stacji, które będzie można oglądać już od marca.

"Motyw"

Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki w nowym serialu "Motyw". W gdańskiej restauracji padają strzały, a sprawa zostaje przydzielona śledczemu z własnymi, dużymi problemami. Kto kłamie, a kto miał motyw? Wszystko wydaje się jasne, ale wcale takie nie jest. Sprawa co chwilę zmienia tor, aby rozwiązać zagadkę, należy zajrzeć w przeszłość. Premiera we wtorek, 3 marca o 21:30.

"Ameryka Express"

Nowy sezon, nowa prowadząca i 8 par. W Kolumbii i Gwatemali gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, zadaniami i własnymi słabościami. W kolejnym sezonie programu wezmą udział między innymi Patrycja Markowska, Grażyna Wolszczak i Karolina Pisarek. Wyścig rozpocznie się już 4 marca o 21:30! Program poprowadzi Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”, która jak nikt zrozumie uczestników w ich zmaganiach, trudach, chwilach zwątpienia, a także momentach triumfu.

"Kod genetyczny"

Ojciec, syn i jedna kobieta. Trójkąt miłosny nieuchronnie prowadzi bohaterów do tragedii. Namiętność, która nigdy nie powinna się zdarzyć niszczy ich dotychczasowy świat. Opowieść o więzach krwi poddanych najtrudniejszej próbie. Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie najbliższych? Adam Woronowicz, Karolina Gruszka i Maciej Musiałowski w serialu "Kod genetyczny", od 2 marca, w każdy poniedziałek o 21:30.

"Kuchenne rewolucje"

Gotujcie się na spektakularny powrót Magdy Gessler! Kolejny sezon Kuchennych Rewolucji już od 5 marca, o 21:30 na antenie TVN. Tegorocznej wiosny nieustraszona rewolucjonistka – Magda Gessler - podejmie się niemożliwego, aby stworzyć kolejne pełne oryginalnych smaków restauracje. Czy „Kuchenne rewolucje” zmienią upadające lokale w tętniące życiem miejsca?

"MasterChef Junior"

Kulinarny zawrót głowy! Czterdziestu najbardziej utalentowanych kulinarnie małych kucharzy z całego kraju, rozpocznie swoją przygodę z programem "MasterChef Junior". Pierwszy etap to wejście do finałowej czternastki. Kto zdobędzie tytuł "MasterChefa Juniora" i 15 tysięcy złotych? Nowy sezon już od niedzieli, 8 marca o 20:00!

Dorota inspiruje

Dorota Szelągowska wraca w świetnej kondycji. Po raz kolejny zarażać będzie zapałem do prac remontowych! Wraz z niezawodną ekipą odwiedzi bezradnych Polaków, czekających na pomoc fachowej ręki. Do polskich mieszkań wkroczy, aby całkowicie odmienić wybrane pomieszczenia. Będzie skutecznie i pomysłowo. Nowy sezon "Dorota inspiruje" już od niedzieli, 8 marca o 18:00.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości