Newsy

Warszawa: policja odnalazła dwójkę zaginionych dzieci. Ich ojciec wciąż jest poszukiwany

Newsy

iStockphotoMonika Gruszewicz/Getty Images

Policjanci z mokotowskiego wydziału kryminalnego odnaleźli 6-letnią Olivię Linh Tran oraz 8-letniego Mikołaja Minh Tran. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że ich 35-letni ojciec Minh Anh Tran w dniu 31.05.2021 r. wyprowadził się wraz z dziećmi z mieszkania przy ul. Belgradzkiej i nie wskazał ich matce miejsca aktualnego pobytu.

Policja odnalazła zaginione rodzeństwo

Matka dzieci od maja nie wiedziała, co się dzieje z Olivią, Mikołajem i ich ojcem - nie miała informacji na temat ich stanu ani miejsca ich pobytu. W Internecie pojawiały się co prawda informacje, że dzieci widziane były we Wrocławiu, jednak tych doniesień nie udało się ich potwierdzić.

Na szczęście policjantom udało się ustalić miejsce pobytu dzieci. – Działania poszukiwawcze zostały zakończone. Policjanci ustalili miejsce zamieszkania dzieci. Chłopiec i dziewczynka są już bezpieczni. Teraz sąd zadecyduje, komu przyznać opiekę nad dziećmi – wyjaśnił podkom. Robert Koniuszy, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji dla Mokotowa, Ursynowa i Wilanowa.

Policja prosi o informacje na temat zaginionego

Ojciec dzieci nadal ma status osoby zaginionej. Każdy z Państwa, kto posiada jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca jego pobytu lub widział go w ostatnim czasie, proszony jest o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej Policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką Policji lub całodobowym numerem 112.

Zobacz także:

"Huczne" wesele w Wyszkowie. Jeden z gości skończył zabawę w policyjnej celi

Małgorzata Strasburger odnosi się do plotek o kryzysie w małżeństwie. "Jako żona i PR-owiec męża muszę zareagować"

Po blisko ćwierć wieku odnalazł uprowadzonego syna. W tym celu pokonał 500 tys. kilometrów

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Zabił 11-letniego Sebastiana. Wcześniej porwał inne dziecko

Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło: http://mokotow.policja.waw.pl/, fakt.pl

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości