Newsy

Dorota Szelągowska pomaga nauczycielce WF-u z Konstancina Jeziornej. Jak przebiegnie remont?

Newsy

Aktualizacja:

Czas na 2. odcinek nowego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Tym razem Dorota Szelągowska i jej ekipa zawitają w Konstancinie Jeziornej, gdzie pracuje pani Elżbieta – nauczycielka WF-u. Jak zareaguje na niespodziankę?

"Totalne remonty Szelągowskiej 2" odcinek 2. – co się wydarzy?

W tym odcinku "Totalnych remontów Szelągowskiej" widzowie poznają niezwykłą kobietę o wielkim sercu. Elżbieta ma 53 lata i jest nauczycielką WF-u. Już od 22 lat pracuje w dwóch szkołach oraz zajmuje się działalnością społeczną w swojej gminie. W ramach wolontariatu pomaga w zagranicznych wymianach uczniów oraz zdobywaniu sportowych stypendiów. To właśnie ona sprowadziła korfball do Polski i założyła pierwszą w kraju federację tej dyscypliny. Co więcej, co roku w Konstancinie organizuje turniej sportowy. To nie wszystko! Przygotowuje również akcje charytatywne, zbiórki odzieży, pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom.

Ela mieszka z trójką dzieci w dwupokojowym mieszkaniu z niewielką kuchnia, które zawsze jest otwarte dla innych. Do programu zgłosiła ją córka Tamara, rodzeństwo i kuzyni.

Bohaterka "Totalnych remontów Szelągowskiej" pochodzi z małej wsi i dorastała w otoczeniu sześciu sióstr. Kiedy przeprowadziła się pod Warszawę jej mieszkanie stało się przystanią dla całej jej wielkiej rodziny. Jak będzie wyglądał "Totalny remont Szelągowskiej"? Jak prowadząca zaskoczy bohaterkę?

"Totalne remonty Szelągowskiej 2" odcinek 2. – kiedy emisja?

Bohaterowie programu to osoby, które poświęcają się pomocy innym, często zapominając o własnych potrzebach. Teraz pora, by to wynagrodzić. Dorota Szelągowska rusza w Polskę, by przeprowadzić metamorfozy domów i mieszkań osób zgłoszonych przez przyjaciół bądź rodzinę. Odkryje stare boazerie i nierówne ściany, ale przede wszystkich pozna historie ludzi, którzy bezinteresownie niosą pomoc potrzebującym. Na przeprowadzenie kompletnych prac remontowych ekipa będzie miała tydzień.

Program "Totalne remonty Szelągowskiej 2" można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 21:30 w TVN. Odcinki dostępne są także w serwisie Player.pl.

Zobacz wideo: Totalne remonty Szelągowskiej | Sezon 2 | Odcinek 2 | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości