Newsy

"Sekret mojego męża" - nowy program Discovery Life, w którym kobiety zmierzą się z trudną prawdą

Newsy

Kadr z programu "Sekret mojego męża"

Discovery Life przygotowało wyjątkowy program o małżeństwach, które zmagają się z kryzysem. Kobiety z programu "Sekret mojego męża" dowiedziały się, że ich wybrankowie od lat marzą o zmianie płci. Jak przebiega proces przemiany? Tego będziemy mogli się dowiedzieć z dokumentalnej serii "Klinika zmiany płci". Premiery już w marcu.

Kanał Discovery Life jest zawsze blisko ludzi, z dużą otwartością pokazuje różne wybory oraz style życia, bardzo często przełamując tabu, czy poruszając kontrowersyjne tematy. W dobie ożywionej dyskusji o sytuacji prawnej i społecznej osób LGBTQ+, Discovery Life pokaże poruszające programy o osobach, które zdecydowały się przejść operację zmiany płci.

"Sekret mojego męża" - nowy program Discovery Life

Już w marcu Discovery Life rozpocznie emisję programu "Sekret mojego męża". Poznamy w nim cztery małżeństwa przechodzące ogromny kryzys, ponieważ żony dowiedziały się o skrywanej przez ich mężów od lat tajemnicy – panowie chcieliby stać się kobietami. Po tak szokującym odkryciu, bohaterki muszą zmierzyć się z wachlarzem gwałtownych emocji – od złości, przez rozczarowanie i ogromny żal, do oswojenia z trudną prawdą. Będziemy śledzić te niezwykłe historie i obserwować z punktu widzenia pań, jak radzą sobie z przemianą najbliższych im osób.

Pozostając w temacie zmiany płci, Discovery Life przygotowało także program dokumentalny, który powstał podczas 12-miesięcznej obserwacji pracy prywatnego szpitala London Transgender Surgery. Poznamy w nim osoby, które zdecydowały się poddać operacji zmiany płci. Będziemy śledzić ich losy, zobaczymy jak sobie radzą na każdym etapie tego procesu. Pacjenci opowiedzą o wielu aspektach tej trudnej decyzji – terapii hormonalnej, operacji, ale też kwestii depilacji, coachingu głosowego czy nauki makijażu. Premiera programu "Klinika zmiany płci" już 2 marca, o godz. 20:50.

"Sekret mojego męża" - kiedy oglądać

Program "Sekret mojego męża" będzie można oglądać już od 4 marca na kanale Discovery Life. Emisja emocjonującego programu o godz. 20:50.

Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - startuje 5. sezon. Eksperci wyjaśniają, jak dobierają pary

Dagmara z "Królowych życia" odkryła tajemnicę Jacka. "I nigdy mi się nie przyznałeś?

O tych romansach było głośno. Oto znane pary, które poznały się na planach filmowych

Zobacz wideo: Zmiana płci, nieudana próba próba samobójcza i... powrót do boksu. Były promotor Lennoksa Lewisa wraca jako kobieta, by prowadzić Cathy McAleer

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Jola Marat

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości