sekret

    sekret

    Bulimia i anoreksja dotyka coraz więcej mężczyzn. Jest to związane z wszechobecnym w mediach kultem ciała. Jakim zaburzeniom psychicznym towarzyszą obie choroby? O tym Patrycja Wanat w Przeglądzie Prasy. Jakie inne artykuły poleciła do przeczytania dziennikarka? Prowadzący Dzień Dobry TVN Robert Kantereit zdradził również kolejne sekrety Patrycji.

    Jedno z najczęstszych postanowień noworocznych to zrzucić parę kilo. Co zrobić, by nie stracić motywacji do odchudzania w nowym roku oraz, dlaczego tak trudno osiągnąć wcześniej wytyczony cel? O tym,w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy ze zwyciężczynią drugiej edycji programu „Top Model" Olgą Kaczyńską oraz z dietetyczką Magdaleną Makarowską.

    Ostatnie badania pokazują, że większość kobiet, którym powierzono sekret nie jest w stanie milczeć dłużej niż 32 minuty. Po upływie tych magicznych minut płeć piękna czuje nieodpartą potrzebę podzielenia się ze światem usłyszaną wiadomością. Dlaczego kobiety tak lubią przekazywać dalej sekrety i plotki? I czy tylko one? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psychologa Joannę Heidtman.