Newsy

Pogoda w poniedziałek: w przeważającej części kraju zachmurzenie duże

Newsy

Aktualizacja:

W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże, jedynie na południu gdzieniegdzie małe. Temperatura od 12 do 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty.

Pogoda w nocy, z niedzieli na poniedziałek

W nocy zachmurzenie przeważnie małe i umiarkowane, jedynie miejscami na południowym wschodzie duże i tam słabe opady deszczu. Gdzieniegdzie na południu i w centrum kraju mgły ograniczające widzialność do 200 m.

Temperatura minimalna od 5 st. C na północnym do 10 st. C lokalnie na Podkarpaciu oraz Przedgórzu Sudeckim, nad morzem do 11 st. C; w miejscowościach podgórskich Tatr około od 2 do 5 st. C, lokalnie spadek do 0 st. C.

Wiatr słaby i umiarkowany, na północy miejscami porywisty, południowo-wschodni i południowy. Porywy wiatru w górach do 60 km/h.

Pogoda w poniedziałek 26 października

W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże, jedynie na południu gdzieniegdzie małe. Miejscami na zachodzie oraz w Bieszczadach przelotne opady deszczu.

Temperatura maksymalna od 12 st. C na północnym wschodzie oraz na obszarach podgórskich Karpat do 17 st. C na południowym zachodzie i południu.

Wiatr słaby i umiarkowany, na północy i południu miejscami porywisty, południowy i południowo-wschodni. Na obszarach podgórskich Karpat porywy wiatr do 65 km/h, a w górach do 75 km/h.

Pogoda w Warszawie w poniedziałek 26 października

W nocy zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Temperatura minimalna 8 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

W poniedziałek w stolicy zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Autor: Iza Dorf

Źródło: PAP, x-news

Pozostałe wiadomości