Newsy

Drugi zwiastun filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej, a w nim niepublikowane dotąd sceny

Newsy

Aktualizacja:
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Blanka Lipińska opublikowała drugi zwiastun filmu "365 dni". Pierwszy już podbił internet, zdobywając ponad 2 miliony wyświetleń. To samo stało się z klipem do piosenki "Feel It" w wykonaniu Michele Morrone, aktora grającego główną rolę.

Film na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej już niedługo pojawi się w kinach, premiera zaplanowana jest na 7 lutego . Sama autorka napisała:

Walentynki w tym roku zdecydowanie zaczną się wcześniej ❤️... nie ma za co ?

Drugi zwiastun filmu "365 dni"

W dwuminutowym trailerze promującym ekranizację powieści pokazane zostały niepublikowane dotąd sceny. Za reżyserię odpowiada Maciej Kawulski.

Obsada filmu "365 dni"

Obsada filmu długo trzymana była w tajemnicy, a media prześcigały się w doniesieniach oraz sugestiach na temat aktorów grających w produkcji. Blanka Lipińska zdecydowała się na angaż artystów do tej pory nieznanych szerszemu gronu odbiorców.

Główną rolę męską zagrał aktor włoskiego pochodzenia Michele Morrone, natomiast w rolę Laury wcieliła się Anna Maria Sieklucka. Pojawią także twarze znane w polskim kinie od lat. Do produkcji zaangażowani zostali m.in.: Tomasz Stockinger, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska czy Grażyna Szapołowska.

Więcej:

Michele Morrone o erotycznych scenach w filmie „365 dni”: „To dla mnie norma”

„365 dni”. Premiera oficjalnego teledysku Michela Morrone

Michele Morrone na zdjęciu z przeszłości. Kiedyś wyglądał zupełnie inaczej

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości