Najnowsze

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julka zadała mężowi pytanie o ideał kobiety. Czy szczerość popłaca?

Najnowsze

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk
Player.pl"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" odcinek 4.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Coraz więcej komplikacji pojawia się w życiu małżeńskim Kasi i Pawła oraz Julki i Tomka. Dużo trudnych pytań, wątpliwości, lęku, ucieczki przed bliskością i potrzeba dystansu. Za to zupełnie niespodziewanie Aneta i Robert rozumieją się bez słów, a delikatna intymność buduje tę z dnia na dzień i ogromnie cieszy fanów programu.

Kasia i Paweł - uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Ten związek budzi największe zaniepokojenie widzów. Po poważnych rozmowach, w których Kasia poprosiła Pawła o więcej czasu na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji i powiedziała mu, że nie pociąga jej fizycznie, nastał czas jeszcze większego chłodu. Okazało się bowiem, że Kasia postanowiła rozstać się na kilka dni z mężem, by spokojnie przemyśleć kilka spraw i spotkać się z rodziną. Nie podjęła też decyzji o tym, czy razem zamieszkają.

Iza komentuje rozstanie Kamilem
Iza komentuje rozstanie Kamilem

Małżonków z gór odebrała kuzynka Kasi, która towarzyszyła parze w ostatnim dniu ich podróży poślubnej. Rozładowywała także napięcie, które dało się wyczuć. Fanom nie spodobało się także to, jak Kasia zareagowała na mieszkanie męża. Nie podobała jej się ani okolica, ani to, że w kuchni stało dużo butelek z winem. Jej oglądanie lokum Pawła wyglądało trochę jak szybka inspekcja, zwłaszcza że towarzyszyła jej przy wszystkim kuzynka. Para po szybkim przytuleniu rozstała się, co wyraźnie zasmuciło Pawła. Postanowił jednak dać oddech żonie i dopasować się do jej oczekiwań. Czy para zdecyduje się zamieszkać razem w kolejnym odcinku?

Julka i Tomek - uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

U tej pary też wiele się dzieje, zwłaszcza w kontekście rozmów. Padło bardzo niebezpieczne pytanie ze strony Kasi, która postanowiła dowiedzieć się, jaki jest ideał kobiety dla Tomka i jakie oczekiwania miał w zgłoszeniu. Okazało się, że Kasia doczekała się dość szczerej odpowiedzi i choć deklarowała, że zależy jej na takiej właśnie szczerości, mogło zrobić jej się przykro, gdy usłyszała, że Tomek woli drobniejsze partnerki z kręconymi włosami i dużymi oczami. Choć od razu zapewnił małżonkę, że tak naprawdę liczą się inne czynniki i on nie ma tak naprawdę konkretnych wytycznych wobec wyglądu kobiety, to jednak Julka usłyszała, że jej sylwetka nie była taką, za którą mąż na co dzień się ogląda.

Być może to powoduje, że Julka ma do Tomka duży dystans i nie pozwala mu na żadne czułości, jak podanie ręki czy przytulenie. Nie przekreśla jednak szans na związek z Tomkiem i rozmawia z nim o tym, gdzie ewentualnie mogliby zamieszkać w przyszłości. Okazuje się, że oboje są przygotowani na to, by podążyć za swoim partnerem i przeprowadzić się.

Aneta i Robert- uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Ta para zachwyca widzów, są pełni uważności na siebie, delikatności i chęci współpracowania ze sobą. Chętnie spędzają razem czas, dopasowują się do swoich potrzeb. Robert, który nigdy wcześniej nie spacerował po górach, wiedząc, że uwielbia to robić jego żona, postanowił maszerować dzielnie obok niej, pomimo gorszej kondycji. Radość Anety była jednak dla niego najlepszą nagrodą. Wspólne herbatki, rozmowy, czytanie książek – można śmiało powiedzieć, że ich podróż poślubna była w wersji slow, ale bardzo nastawiona na poznawanie siebie.

Robert zrobił też na Anecie niezwykłą niespodziankę. Przygotował lunch na świeżym powietrzu, na pięknym kocu z winem, co absolutnie zachwyciło jego żonę. Była tak poruszona, że nie mogła aż uwierzyć w to, co ją spotyka i że trafiła na tak wyjątkowego mężczyznę, który o nią dba. - Ciężko mi pojąć, że to możliwe. Jakieś cuda się dzieją. Nie wiem, czy to prawda czy to sen. Muszę się uszczypnąć. Jak ktoś ci nigdy nie robił niespodzianek…- powiedziała do męża. Robert także zapewnił ją o niezwykłości tej chwili: - Też nieczęsto tak siedziałem, prawie wcale, nigdy – dodał.

Która z par postanowi od razu zamieszkać ze sobą, a kto będzie szukał odosobnienia? Jakie deklaracje padną w kolejnym odcinku? Czy Kasia odwiedzi Pawła i będzie miała dla niego jakąś propozycję?

Tego dowiecie się w kolejnym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na antenie TVN lub na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości