Gwiazdy

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcia z uroczystości. "Wszyscy wiemy, jak zgubne może być pierwsze wrażenie"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Player.plAneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6"

Aneta Czajkowska wzięła udział w 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci wybrali dla niej męża, a widzowie mieli już okazję zobaczyć moment składania przysięgi. Choć to, jak zakończył się eksperyment, na razie jest owiane tajemnicą, to kobieta zamieściła w sieci zdjęcia z ceremonii i dodała tajemniczy wpis: "Czy naprawdę coś może z tego wyjść? Z eksperymentu gdzie obcy ludzie decydują o Twoim losie?"

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcia z uroczystości

Na antenie TVN można oglądać 6. edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tak, jak w poprzednich edycjach, uczestnicy oddali swoją przyszłość w ręce ekspertów, którzy na podstawie rozmów i szeregu badań dobrali dla nich małżonków. W ostatnim odcinku odbyły się długo wyczekiwane śluby. Jedną z uczestniczek tej edycji jest Aneta Czajkowska, którą specjaliści połączyli w parę z Robertem. Choć od uroczystości minęło już wiele miesięcy, to uczestnicy nie mogą zdradzić, jak potoczyło się ich życie. Z wpisu na Instagramie nie sposób wywnioskować, czy małżonkowie są wciąż razem, ale z pewnością post Anety daje do myślenia.

- I nadszedł ten dzień. Wydałam się za mąż z obcym człowiekiem... Szczęśliwa i uśmiechnięta mimo to, ale cały czas z pytaniem w mojej głowie - Czy naprawdę coś może z tego wyjść? Z eksperymentu gdzie obcy ludzie decydują poniekąd o Twoim losie?! Szaleństwo Aneta, szaleństwo... Tak czy siak, ten dzień był jak spełnienie marzeń... Wzięłam ślub w przepięknych okolicznościach, na zamku... Jak w bajce. Nie bałam się wcale, czerpałam z chwili tyle ile mogłam, będąc tu i teraz, sobą (czy to komuś pasuje, czy nie;)). Życzyłabym sobie tylko tego, żeby dalej wszystko potoczyło się tak cudnie, jak tego właśnie dnia. Ale musimy pamiętać o tym, że to dopiero początek i wszystko dopiero przed nami... Wszyscy wiemy przecież, jak zgubne może być 'pierwsze wrażenie – napisała na swoim Instagramie uczestniczka programu.

Ślub od pierwszego wejrzenia – komentarze fanów

Małżonkowie w dniu ślubu sprawiali wrażenie zadowolonych z decyzji ekspertów, jednak nie sposób odpowiedzieć, czy pierwsze wrażenie okazało się trafne. Mimo to wpis Anety wywołał wiele emocji wśród fanów programu, którzy pod jej postem chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami. Sądząc po komentarzach, uczestniczka cieszy się dużą sympatią wśród widzów. "Piękna suknia i świetnie was dopasowali. Dużo szczęścia wam życzę", "Oglądałam i uważam że jesteście najfajniejsza parą. Mega poczucie humoru, fajne podejście do życia. Liczę po cichu, że podjęliście decyzję zostania w związku małżeńskim. Dużo szczęścia i miłości dla Was", "Świetnie Was dobrali. Życzę szczęścia i mam nadzieję , że Wam się udało", "Piękna z Was para!", "Mam nadzieję że Wam się udało... wszystkim, bo każdy człowiek zasługuje na szczęście" – pisali internauci.

Ślub od pierwszego wejrzenia można oglądać co wtorek o 21.30 na antenie TVN, albo na platformie Player.pl

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu?

Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu?
Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu?
Dzień Dobry TVN

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości