Gwiazdy

Agnieszka Dygant pochwaliła się selfie z kotem. "Podobno zwierzęta upodabniają się do swoich opiekunów"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Fani Agnieszki Dygant doskonale wiedzą, że aktorka jest oddaną miłośniczką zwierząt, zwłaszcza kotów. Na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się zdjęcia czworonożnych podopiecznych rasy maine coon. Tym razem gwiazda zapozowała z jednym z nich, a opublikowane w sieci zdjęcie opatrzyła podpisem, który sprowokował internautów do ciekawej dyskusji.

Agnieszka Dygant i jej miłość do kotów

Na instagramowym profilu Agnieszki Dygant często pojawiają się zdjęcia dwóch majestatycznych kotów rasy maine coon, które na stałe zadomowiły się w mieszkaniu aktorki. Urocze futrzaki cieszą się sympatią internautów, którzy chętnie komentują domowe sesje zdjęciowe z ich udziałem. Zwierzęta pozują z właścicielką w różnych sytuacjach, często są także głównymi bohaterami umieszczanych przez nią w mediach społecznościowych relacji.

Ulubiona rasa kotów Agnieszki Dygant zwraca uwagę kilkoma charakterystycznymi cechami. Maine coon pochodzi z Ameryki Północnej, to największy przedstawiciel kotów domowych. Jego uszy porośnięte są włoskami, upodabniającymi go do rysia. Pręgowany zwierzak jest przyjazny i towarzyski, bardzo dobrze odnajduje się w towarzystwie człowieka.

Agnieszka Dygant pokazała swojego kota

Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych selfie, na którym zapozowała z jednym z podopiecznych. Zdjęcie jak zwykle wywołało zachwyt fanów, a umieszczony pod nim komentarz skłonił ich do rozpoczęcia dyskusji na temat zwierzaków domowych i ich właścicieli.

Podobno zwierzęta upodabniają się do swoich opiekunów, czy na odwrót

- napisała Agnieszka Dygant pod fotografią, wywołując tym samym lawinę komentarzy. Internauci nie kryli zachwytu nad niekwestionowanym urokiem czworonożnego przyjaciela. Wielu z nich odniosło się także do refleksji umieszczonej pod zdjęciem przez ich idolkę.

"Coś w tym jest", "Faktycznie, miny takie same", "Dlatego kupiłam ładnego psa" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk wybuchową parą

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości