Agnieszka Dygant zażartowała z rozpoczęcia roku szkolnego. Fani: "Łączę się w radości"

Agnieszka Dygant
Agnieszka Dygant
Rozpoczęcie roku szkolnego to ważne wydarzenie nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Także nasze rodzime gwiazdy przeżywają ten moment. Agnieszka Dygant, która również jest mamą ucznia, podzieliła się w sieci zdjęciem, które opatrzyła zabawnym podpisem: "Jak ja się cieszę, że jutro nie muszę iść do szkoły".

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

Rozpoczęcie roku szkolnego to nie jest łatwy czas dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Z tej okazji wiele gwiazd dzieliło się w mediach społecznościowych relacją z tego dnia albo wspomnieniami z dzieciństwa. Nieco inaczej do tego tematu podeszła Agnieszka Dygant, która postanowiła w zabawny sposób odnieść się do tego wydarzenia. Choć aktorka również jest mamą ucznia, próżno szukać na jej Instagramie zdjęć z synem. Gwiazda bardzo chroni swoją prywatność, dlatego na jej profilu nie znajdziemy wspólnych ujęć z partnerem czy dzieckiem.

Agnieszka Dygant komentuje powrót do szkoły

Agnieszka Dygant chętnie komunikuje się ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama. Aktorka na co dzień stroni od dzielenia się swoim życiem prywatnym, jednak co jakiś czas zdarza jej się pokazać, jak spędza swój wolny czas. Przy okazji rozpoczęcia roku szkolnego gwiazda zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych post, który w zabawny sposób nawiązuje do powrotu do szkół. Napisała:

Jak ja się cieszę, że jutro nie muszę iść do szkoły??? fot. Wenecja 2019 #holiday #festival #venicefilmfestival #memories

W komentarzach pod postem pojawiło się wiele słów poparcia, fanki dzieliły się także swoimi spostrzeżeniami na ten temat: "A ja się cieszę, że dzieci idą do szkoły ?? urlop czas zacząć ??", "Ja Też ? łączę się w radości ?", "Zazdroszczę ?" – pisali internauci.

Choć zdjęcie, które umieściła aktorka zostało zrobione w Wenecji w 2019 roku obserwujący nie szczędzili komplementów dotyczących urody. "Cudownie Pani wyglądała ??", "Przepiękna ❤️", " Pięknie Pani wygląda ???" – takie komentarze pojawiły się pod zdjęciem aktorki.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk wybuchową parą

Autor: Martyna Trębacz

podziel się:

Pozostałe wiadomości