pupile

  pupile

  Posiadanie zwierzaka dostarcza wielu cudownych chwil, ale trzeba pamiętać, że to także obowiązek. Jeśli opiekujemy się psami długowłosymi, którym kosmyki często wpadają do oczu czy uszu, musimy nauczyć się, co w takiej sytuacji zrobić. Groomerzy Małgorzata i Michał pokazali w Dzień Dobry TVN, jak odpowiednio zająć się pupilem.

  Pies to bez wątpienia najlepszy przyjaciel człowieka i pełnoprawny członek rodziny. Potrafi nas rozśmieszyć i rozczulić, ale przede wszystkim obdarzyć prawdziwą i bezwarunkową miłością. Pod naszym ostatnim postem na Facebooku pojawiło się ponad 6 tysięcy komentarzy, w których zamieszczaliście zdjęcia i filmy ukochanych pupili. Postanowiliśmy więc zrobić małe podsumowanie.

  Po 11 latach do Białego Domu wprowadzi się kot. Czy pupil Bidenów stanie się tak samo popularny, jak kot Socks Billa Clintona? Czas pokaże. Natomiast my przy tej okazji wspominamy koty, które zapisały się nie tylko w historii prezydenckiej rezydencji, lecz i świata! Widzowie mogli również podziwiać swoich milusińskich na ekranach.

  Jak i czym bawić się z psem w domu? Z jakich gadżetów twój pupil będzie najbardziej zadowolony? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy instruktora szkolenia psów Radka Ekwińskiego i hodowcę psów Aleksandrę Łupińską. Przyszli razem ze swoimi czworonogami.

  Prosiliśmy Was o wysyłanie zdjęć, na których widać Waszych pupili oglądajacych Dzień Dobry TVN. Oto one! Wszystkim dziękujemy za zdjęcia! Wasze zwierzaki są naprawdę przesympatyczne :-)

  Miseczki, kocyki, legowiska, poduszki, ubranka i ręcznie robione zabawki. Dominika Wenta projektuje i sprzedaje akcesoria, gadżety i ubranka dla czworonogów. Do studia Dzień Dobry TVN przyszła ze swoimi pupilami. Czy Marcin Prokop potrafi obchodzić się z psami? Jak dał sobie radę z Tośką i Lolą?