Gwiazdy

Julia Kamińska w odważnej sesji. Fotograf o zmysłowym ujęciu: "Obiektyw Cię uwielbia"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Pawel Wodzynski/East NewsJulia Kamińska

Julia Kamińska zamieściła w mediach społecznościowych zmysłowy kadr. Aktorka zapozowała do fotografii na łóżku w samej bieliźnie. Fani zaskoczeni odważnym ujęciem nie szczędzą komplementów: "Najpiękniejsze zdjęcie, jakie widziałam od dawna".

Julia Kamińska w sensualnej sesji

Widzowie doskonale znają Julię Kamińską z produkcji "BrzydUla", która cieszyła się tak ogromną popularnością, że telewizja TVN zdecydowała się nakręcić kontynuację serialu. Gdy odtwórczyni głównej roli przeszła w nim spektakularną metamorfozę, szeroko komentowali ten fakt w sieci. Teraz aktorka po raz kolejny ich zaskoczyła.

Julia Kamińska wzięła bowiem udział w sensualnej sesji, a efektem pochwaliła się na Instagramie. Czarno-biały klimatyczny kadr ukazuje gwiazdę "BrzydUli" w bieliźnie. W ten sposób fotograf uchwycił naturalne piękno i kobiecość Julii.

Zachwycająca Julia Kamińska

Zmysłowy kadr opublikowany przez Julię Kamińską zdobył serca jej fanów, którzy nie przywykli do takiego wizerunku aktorki. Zdjęcie zebrało do tej pory ponad 18 tys. "serduszek" na Instagramie. Internauci nie szczędzili kompletów, a Tomasz Zienkiewicz, autor fotografii krótko skomentował: "Obiektyw Cię uwielbia".

"Najpiękniejsze zdjęcie, jakie widziałam od dawna!", "Jest Pani przepiękną kobietą!", "Ale piękne ujęcie!" - czytamy pod postem.

Julia Kamińska w serialu "BrzydUla 2"

Widzowie Julię Kamińską w "BrzydUli 2" mogą podziwiać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00 na antenie TVN7. Premierowe odcinki nowego sezonu dostępne są również na platformie Player.pl. Co więcej, teraz do produkcji dołączył "Marek 2", który być może namiesza w losach bohaterów. Więcej na ten temat w artykule: Nowy bohater w serialu "Brzydula". Czy zastąpi Marka u boku Uli Dobrzańskiej?

Zobacz też:

Zobacz wideo: BrzydUla - nowe odcinki, nowe intrygi, nowi bohaterowie...

BrzydUla – nowe odcinki, nowe intrygi, nowi bohaterowie…
BrzydUla – nowe odcinki, nowe intrygi, nowi bohaterowie…
Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości