Gwiazdy

Nowy bohater w serialu "Brzydula". Czy zastąpi Marka u boku Uli Dobrzańskiej?

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Nowy Marek w serialu "Brzudula"

Ostatnio media obiegła zaskakująca wiadomość. W serialu "Brzydula" u boku Julii Kamińskiej pojawi się bowiem nowy bohater. Marek 2 będzie współpracował z Ulą Dobrzańską, jednak nie zastąpi w produkcji Filipa Bobka. Czym zadziwi widzów?

Marek 2 w "Brzyduli"

W nowym sezonie serialu "Brzydula" pojawią się świeże wątki i kolejni bohaterowie. Jednym z nich będzie mężczyzna o imieniu Marek, który namiesza w życiu Uli. Co ciekawe, mężczyzna pojawi się w momencie, gdy Marek Dobrzański wyjedzie do Włoch i przestanie kontaktować się z rodziną. Wiadomo, że początkowo weźmie Ulę za Paulinę, z którą korespondował i umówił się na rozmowę o pracę.

Nowy doświadczony PR-owiec od razu zdobędzie zaufanie wszystkich i zachwyci swoją wiedzą oraz pomysłami. Będzie lekiem na czarny PR, który po pokazie kolekcji rozwodowej Miro i Sławo dopadł firmę Febo&Dobrzański. Marek 2 będzie ściśle współpracował z Ulą, co nie spodoba się jej mężowi, który nie zauważy, że są do siebie niezwykle podobni. Czy rzeczywiście staną się rywalami?

- Gównie skupimy się na tym, że ratujemy firmę Dobrzańskich. Najpierw zadania, a przyjemności później - powiedział tajemniczo serialowy Marek 2, czyli Marek Dobrowolski w Dzień Dobry TVN.

kadr z serialu "Brzydula"
Marek Dobrzański i Marek Dobrowolski w "Brzyduli" Źródło: TVN

Kto gra Marka 2 w "Brzyduli"?

Choć wiele osób obawiało się, że nowy Marek oznacza, iż w hitowej produkcji zabraknie Filipa Bobka, jednak fani aktora mogą odetchnąć z ulgą. Marek Dobrzański pojawi się bowiem w finale 175. odcinka. W czasie jego nieobecności amanta u boku Uli Dobrzańskiej zastąpi postać grana przez Aleksandra Milicevica. Wcześniej artysta pojawił się m.in. w filmach "Planeta Singli 2" oraz "Planeta Singli 3", w których rozkochał w sobie samą Danutę Stenkę.

- Każdy kolejny dzień przynosi kolejne zaskoczenia. Pierwsze to chyba było to, kiedy Aleksandar pojawił się na castingu. On nie był zorganizowany po to, by znaleźć Marka 2, tylko wiedzieliśmy, że potrzebujemy nowego amanta. Pojawiło się mnóstwo wspaniałych aktorów w tym m.in. Aleksander i nie dało się zignorować jego podobieństwa do Filipa Bobka oraz tego, że wypadł fenomenalnie. Po pierwszych dniach na planie uważam, że to była świetna decyzja. Najbardziej lubię oglądać sceny obu panów. Są niezwykle utalentowani, wspaniali i cudownie się na nich patrzy - wyznała Julia Kamińska w Dzień Dobry TVN.

kadr z serialu "Brzydula"
Ula Dobrzańska i Marek Dobrowolski w "Brzyduli" Źródło: TVN

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowi bohaterowie w serialu "Brzydula"

BrzydUla – nowe odcinki, nowe intrygi, nowi bohaterowie…
BrzydUla – nowe odcinki, nowe intrygi, nowi bohaterowie… Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości