Gwiazdy

Maja Bohosiewicz o fryzurach kobiet. "Zawsze byłam przekonana, że długie włosy to kwintesencja kobiecości"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Maja Bohosiewicz od lat była wierna swojej bujnej blond fryzurze. Ostatnio jednak zmieniła uczesanie i skróciła włosy. Teraz w mediach społecznościowych podsumowała swoją przemianę. Czy jest z niej zadowolona?

Włosy Mai Bohosiewicz

Choć wcześniej zdarzało się, że Maja Bohosiewicz eksperymentowała z kolorem włosów, od dłuższego czasu była wierna długim pasmom w odcieniu blond. Aktorka chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych szczegółami swojej pielęgnacji, a nawet nie ukrywała, że stosuje doczepy.

- Jeżeli ktoś się zastanawia, czy włosy po pasmach są zdrowe, to jak najbardziej. Pytacie mnie, czy założenie i zagęszczenie bardzo obciąża moje włosy, więc - na pewno im to nie pomaga - to z całą pewnością. Natomiast nie czuję absolutnie żadnego ubytku na moich włosach. Są założone profesjonalnie. Ściągam je co dwa-trzy miesiące, żeby je podciągnąć. Widzę po moich włosach, że ładnie sobie pod spodem rosną, także ja rekomenduję - mówiła Maja Bohosiewicz.

Maja Bohosiewicz o krótkich włosach

Wraz z nadejściem września Maja Bohosiewicz zdecydowała się na przemianę i zrezygnowała z przedłużanych pasemek. Postanowiła także skrócić swoje naturalne włosy oraz zmienić ich kolor. Aktorka pragnęła wyglądać bardziej naturalnie, co przypadło do gustu internautom. Teraz opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w jesiennej stylizacji i zdradziła, że jest zadowolona z podjętej decyzji, choć zawsze uważała, że długie uczesania są bardziej kobiece.

- KOCHAM MOJE KRÓTKIE WŁOSY! Nie wiem jak do tego doszło. Zawsze byłam przekonana, że długie włosy to kwintesencja kobiecości, ale o dziwo te krótkie podobają mi się najbardziej i czuje się... czysto. Kto też doświadcza poczucia "bycia czystym"? Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi - napisała Maja Bohosiewicz na Instagramie.

Post rozbawił wiele fanek, które w komentarzach wyznały, że doskonale znają owe uczucie. Pisały: "Po zrobieniu odrostów zawsze mam wrażenie czystości, więc coś w tym jest", "Czuję się w pełni czysta jedynie po prysznicu w swojej łazience. W innej to nie to samo" czy "Ja w ogóle nie ogarniam dłuższych włosów, nie wiedziałabym co z nimi robić". Inne z kolei nieco oburzone protestowały: "Maju, to nie są krótkie włosy", a także "Pięknie! Ale to nie są krótkie włosy. W trzy lata po raku udało mi się zapuścić. Mam teraz właśnie takiej długości włosy jak Ty Maju i jestem święcie przekonana, że to są bardzo długie włosy".

A Wy jak uważacie?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Niezwykła relacja sióstr Bohosiewicz. "Zawsze byłyśmy blisko. To tak jakby miało się siebie, tylko drugą"

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości