Maja Bohosiewicz o relacji z Sonią. "Bardzo chciałam być odrębną osobą, a wspólne zdjęcia czy seriale nie pomagały"

Aktualizacja:
Sonia i Maja Bohosiewicz

Maję i Sonię Bohosiewicz dzieli 15 lat, ale łączy coś więcej niż więzy krwi. Siostry nie tylko nie kryją, ale wręcz podkreślają, że są przyjaciółkami. Mimo to unikają wspólnych projektów, czy wyjść "na ściankę". Teraz zrobiły jednak wyjątek od tej zasady i właśnie zamieściły na Instagramie wspólne zdjęcia.

Maja i Sonia Bohosiewicz - siostry i przyjaciółki

Co jest osią przyjaźni sióstr? – Ogromna bliskość i miłość – powiedziała Sonia w Dzień dobry TVN. –Najpierw ode mnie wymagało to dostosowania rozmowy do wieku Mai, ale w pewnym momencie to się wyrównało.
Gdy Maja miała 16 lat, przeprowadziła się do siostry do Krakowa. Obie zapewniły, że nigdy jeszcze nie pokłóciły się, że nie padły między nimi żadne przykre słowa.
– Wielokrotnie byłyśmy w sytuacji, która mogłaby spowodować konflikt, ale staramy się tę relacje pielęgnować. Nigdy nie domniemujemy złośliwości, a dobre intencje – mówi Sonia.

Maja Bohosiewicz i Sonia Bohosiewicz – relacja między siostrami

Siostry postanowiły przypomnieć, że są także przyjaciółkami. Razem wzięły udział w sesji zdjęciowej i udzieliły wywiadu. Z perspektywy Mai takie decyzje przez lata nie były łatwe do podjęcia, ponieważ miała znaną siostrę, gdy sama była u progu kariery.
– Choć wiele razy odmawiałyśmy wspólnych wywiadów i wspólnych projektów nadszedł czas kiedy poczułam, że możemy ponownie to zrobić. Wiele lat byłam „siostrą Soni” i bardzo chciałam być odrębną osobą, a wspólne zdjęcia czy seriale nie pomagały. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć, że jestem sama sobą, wystarczająca, ze swoim własnym charakterem, historią i drogą dlatego po kilku latach mamy piękną wspólną sesję (...). Kocham moja siostrę i jest moją siłą. Kocham mojego męża który jest moją siłą. Kocham moje dzieci które są moją siłą, ale największą siłę mam wewnątrz siebie. I cieszę się że to w końcu wiem i czuję – napisała Maja Bohosiewicz na Instagramie.
– Moja siostra jest moją siłą – napisała Sonia na swoim profilu.
Internauci entuzjastycznie zareagowali na posty sióstr. "Obie jesteście piękne, a Ty Maja jesteś tak ogromna inspiracją i, może to być dziwne, ale również wsparciem", "Brawo Maja. Uwielbiam Twoją szczerość", "Uwielbiam Was obie razem i osobno:)" – czytamy w komentarzach.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Maja i Sonia Bohosiewicz. Ich sposób na udaną relację między siostrami
Autor: Magdalena Zamkutowicz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości