Najnowsze

Królowa Letizia założyła sukienkę swojej teściowej. Kreacja ma 40 lat

Najnowsze

Autor:
Daria
Pacańska
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

Królowa Letizia postawiła na ekologiczny ruch i na oficjalne spotkanie z prezydentem Chile założyła tę samą sukienkę, którą 40 lat temu miała na sobie jej teściowa, królowa Zofia.

Królowa Hiszpanii w suknie sprzed 40 lat

Żona króla Hiszpanii postanowiła pokazać publicznie, że myśli o zrównoważonej modzie i na spotkanie z prezydentem Chile wybrała sukienkę swojej teściowej, królowej Zofii. Uwspółcześniła nieco tę stylizację dodając do niej pasek w talii.

Spotkanie w Pałacu Zarzuela w Madrycie dotyczyło relacji Hiszpanii i Chile. To ważny temat, który zajmował media, ale wielu dziennikarzy komentowało również stylizację królowej. Jej teściowa, królowa Zofia, pojawiła się w tej kreacji w 1981 roku w trakcie oficjalnej wizyty w Rzymie.

Ekologiczna moda w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Na brytyjskim dworze królewskim tę praktykę stosuje się od lat. Kate Middleton od lat wielokrotnie pojawia się w tych samych stylizacjach, a niekiedy zakłada zwykłe sieciówkowe sukienki. O krok dalej poszła księżniczka Beatrice, bo na własnym ślubie wystąpiła w tej samej sukni, którą miała na sobie Elżbieta II.

To wspaniały przykład i postawa godna naśladowania.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości