wyjątkowa sukienka

    wyjątkowa sukienka

    Ogród pełen pachnących roślin, leśna polana, altanka opleciona kwiatami nad samym brzegiem morza – ślub i wesele w plenerze to niezwykle romantyczna koncepcja. Pomimo tego, że Para Młoda nie może być pewna słonecznej pogody, wesela na świeżym powietrzu cieszą się coraz większą popularnością. Letnie uroczystości mają niewątpliwy urok. Wyobraź sobie jednak, że dostajesz zaproszenie na imprezę poza tradycyjną weselną salą. Jak się ubrać? Które dodatki uzupełnią stylizację na wesele w plenerze? Przeczytaj nasze rady i spędź wyjątkowe chwile, ubrana odpowiednio do okazji!

    Sukienka tuba to jeden z popularniejszych fasonów sukienek. Jest mocno obcisła, najczęściej sięga przed kolano, choć występuje również w wersji mini. Doskonale podkreśla atuty kobiecej sylwetki: zaokrąglone biodra, wcięcie w talii i wydatny biust.

    Podczas wczorajszego finału "Top Model" w fotelu jurorskim zasiadła Kasia Struss. Modelka światowego formatu w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN zdradziła, że zgłosiła swoją sukienkę z Balu TVN na aukcję. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na rzecz Fundacji TVN. Nie jesteś sam.