Moda i Uroda

Międzynarodowy sukces Maffashion! Jedna z sióstr Kardashian pokazała się w projekcie jej marki

Moda i Uroda

Aktualizacja:
Julia Kuczyńska

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że Maffashion ma "nowe dziecko". Choć równocześnie już była w ciąży, nie chodziło o jej syna, a nową markę modową specjalizującą się w projektach marynarek. Teraz firma blogerki obwieściła swój pierwszy międzynarodowy sukces. Jeden z jej projektów założyła bowiem Kourtney Kardashian.

Marka odzieżowa Maffashion

Julia Kuczyńska od wielu lat chciała założyć własną firmę. Udało się to w tym roku, kiedy weszła we współpracę ze swoją przyjaciółką, projektantką Laną Nguyen. Wyłożyła spory kapitał, bo wierzyła w tę markę. Od początku miała także plan i chciała wyjść z nią poza Polskę. W wywiadzie dla "Forbes" mówiła:

Od początku chciałam, żeby to była marka premium, elegancka i światowa. I o tym miały świadczyć produkty. Celowo nie komunikowałyśmy, że za Eppram stoją Lana i Maffashion. Postawiłyśmy na pokazanie marki jako nowej, z jej nową estetyką. (...) Podjęłyśmy ryzyko: niech sprzedaje design i jakość, niech ubrania same się obronią. Ludzie byli święcie przekonani, że to zagraniczny brand

W swoich projektach panie stawiają na proste, ostro cięte formy, które można nosić na kilka różnych sposobów. Charakteryzuje je minimalizm i funkcjonalność. Teraz te cechy doceniła także międzynarodowa gwiazda.

Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion

Maffashion opublikowała na Instagramie informację, że Kourtney Kardashian pojawiła się w sobotę 10 października w marynarce jej marki. Gwiazda dobrała do niej spodenki rowerowe (które zresztą wylansowała jej siostra, Kim Kardashian) oraz najmodniejsze buty sezonu o długości do połowy łydki z grubą podeszwą. Podczas wyjścia towarzyszyła jej tancerka i influencerka Addison Rae, która również pokazała się w projekcie Eppram.

Mamy to!!!! Kourtney Kardahian w marynarce NIAGARA z kolekcji #OXIDANE! Co lepsze? Addison Rae wybrała marynarkę VANUA VANILLA!!! 2 x #EPPRAM POWER! Jaram się! Bo, jak doskonale wiecie, dziewczyny mają dostęp do mody z najwyższej półki. Na co dzień mogą przebierać w ubraniach od największych projektantów, a wybrały eppram! Bo? Bo im się spodobały rzeczy! Cieszymy się całym teamem jak szaleni!

- napisała na Instagramie Maffashion.

Fotografie w owej niebiesko-białej marynarce na swoim Instastory opublikowała również sama Kourtney.

Serdecznie gratulujemy!

Maffashion o ciąży: "Niestety to nie ja na własnych warunkach poinformowałam o tym swoich bliskich i znajomych. Zrobiły to za mnie media". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości