Horoskop

Horoskop na piątek. Niektórych czeka nagła zmiana planów

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
andriano_cz/Getty ImagesHoroskop dzienny na piątek, 29.10.2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 29 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Nasz naturalny satelita dąży do nowiu, a jego tarcza się zmniejsza. Będziemy wydatkować energię i niestety czuć się bardziej niż zwykle zmęczeni. Po godzinie 12:24 Srebrny Glob utworzy kwadraturę z planetą niespodzianek, czyli Uranem.

Koło południa musimy być przygotowani na nagłą zmianę planów i szybko dostosować się do zmieniających się okoliczności. Dzisiaj warto być elastycznym i nie przywiązywać się zbytnio do porannych założeń.

Horoskop dzienny na piątek, 29 października 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

To, co będzie Ci dzisiaj zaproponowane, ogromnie Cię zadziwi. Poczujesz, że osoby w pracy liczą się z Tobą bardziej, niż myślałeś. W sprawach rodzinnych zmiany planów, komplikacje, nagłe odwoływania przyjazdów i nagłe zapowiedzi wizyty. Ten dzień upłynie Ci pod ogromnym ciśnieniem i presją, ale dasz radę.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj trzeba będzie się wykazać dużym sprytem i lawirować pomiędzy różnymi opcjami. Niestety nie uciekniesz przed dokonaniem trudnych wyborów, ponieważ nie masz możliwości zadowolić i pracodawcę i domowników. Wieczorne bóle brzucha mówią o tym, że za bardzo przejmujesz się atmosferą w miejscu pracy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W tym dniu będziesz musiał przejąć dowodzenie. Ktoś wyznaczy Cię do prowadzenia odpowiedzialnego zadania. Chociaż będziesz działał w dużym pośpiechu, nie przejmuj się, i tak zdążysz ze wszystkim, jak zwykle - na ostatnią chwilę. W partnerstwie spore ocieplenie. Nareszcie zagracie razem.

Horoskop dzienny - Rak

Powinieneś być przygotowany na jakieś zatargi i starcia. Ktoś z bliskich Ci osób nie będzie chciał zgodzić się na Twoje propozycje, może dojść do nieprzyjemnej różnicy zdań. Dzisiaj trudności będą sprawiać Ci najprostsze czynności. Uważaj również na drodze, ponieważ ktoś może próbować wymusić pierwszeństwo. Wieczorem poczujesz znaczną ulgę.

Horoskop dzienny - Lew

W tym dniu wszystko stanie na głowie. To, co miałeś wykonać jako pierwsze, spadnie na ostatnie miejsce, to co miało być mało ważne, nagle stanie się priorytetem. Nie spodziewaj się, że dzień będzie miły i spokojny. Koniec tygodnia będzie wymuszał na Tobie błyskawiczne reakcje i dostosowanie się do oczekiwań innych. Dzisiaj nie będziesz miał wiele do powiedzenia, a zdarza się to rzadko.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj jacyś pseudo życzliwi doradcy będą wtrącać swoje trzy grosze w Twoje sprawy. Nie daj się zmanipulować, powstrzymaj komentarze, ponieważ szybko zostaną wykorzystane przeciwko Tobie. Ktoś w miejscu pracy pozazdrości Twoich ostatnich sukcesów i wypłaty. Nie martw się, jest piątek, przez weekend znajdziesz na to radę.

Horoskop dzienny - Waga

Układ na niebie przyniesie Ci jakąś tęsknotę i potrzebę spotkania się z kimś, aby podzielić wspólne emocje. Nie będziesz mogła znieść samotności. Zaczniesz wspominać to, co minęło, nawet bardziej niż jest to wskazane. Wieczorem ciężko będzie znaleźć Ci swoje miejsce. To będzie dzień pełen oglądania się wstecz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dni przed Nowiem Księżyca w Twoim znaku są dla Ciebie szczególnie trudne. Możesz spodziewać się jakiś skrywanych sekretów, które są na razie w sferze niedopowiedzenia. Będziesz wpadał dzisiaj na właściwy trop, ale na definitywne rozwiązanie musisz jeszcze poczekać. Uważaj na dokumenty i na to, co dzisiaj podpisujesz. Ktoś gra nie fair.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzień będzie dla Ciebie pełen sympatycznych spotkań i miłych rozmów. Twoja energia będzie nastawiona na kontakty z innymi. Ktoś, kto już dawno wpadł Ci w oko, dzisiaj się do Ciebie uśmiechnie. Łap okazje i proś o numer telefonu. Strzelce będące w związkach ożywią wieczorem swoją relację.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Uważaj, aby Twoje emocje nie wymknęły się spod kontroli. Zazwyczaj doskonale trzymasz fason, jednak dzisiaj ktoś boleśnie nadepnie Ci na odcisk. Twój gniew może się nasilać, ponieważ masz poczucie skrajnej niesprawiedliwości. Przeczekaj kilka dni. Lepiej odłożyć otwartą konfrontację na inny termin, dzisiaj nie jesteś w szczytowej formie.

Horoskop dzienny - Wodnik

To będzie szybki, aktywny, pełen ważnych informacji dzień. W pracy będziesz uwijał się jak w ukropie i przed końcem dnia uda Ci się pozamykać wszystkie ważne tematy. Przygotuj się na niesamowity wieczór. Dzisiaj nadrobisz zaległości partnerskie i towarzyskie w gorącej atmosferze.

Horoskop dzienny - Ryby

Ktoś uruchomi jakieś ciężkie działa i będzie chciał Cię zastraszyć swoim zachowaniem. Nie dasz się i asertywnie wyznaczysz granicę. Jakieś przedsięwzięcie, wyjazd lub załatwienie komuś noclegu może się wiązać z wieloma problemami. Ten dzień nie będzie usłany różami, ale dasz sobie radę.

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Grobowce korytarzowe – celtycki sposób pochówku

Część starożytnych grobowców celtyckich ma charakterystyczną budowę. Grobowce korytarzowe zaliczane są do budowli monolitycznych. Ich nazwa pochodzi od ich kształtu - do komory grobowej zbudowanej z olbrzymich płyt kamiennych prowadzi długi, również kamienny, korytarz. Cała konstrukcja przysypywana była ziemią i tworzyła kurhan. Część z takich grobowców ustawiona była tak, aby była dostosowana do miejsca, w którym w dniu Samhain wschodziło słońce, stąd też groby te powiązano z kulturą celtycką.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: andriano_cz/Getty Images

Pozostałe wiadomości