Horoskop na sobotę. Nie będzie nam brakować towarzystwa

Źródło:
Astrolog Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 1 kwietnia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Lwa. Pobyt dwóch świateł horoskopu w ognistych znakach sprawi, że sobota będzie dla większości zodiaku wyjątkowo aktywna, radosna i żywiołowa.

Horoskop dzienny na piątek, 31 marca 2023 r.

Zaczniemy szukać towarzystwa i stwarzać różne preteksty do wspólnej aktywności, imprezowania, spotykania się na świeżym powietrzu i wykonywania zespołowo różnych czynności. Dzisiejsze wydarzenia zbudują poczucie, że mamy z innymi osobami wspólne cele. Pierwszy kwietnia przysporzy nam mnóstwo okazji do psiukusów i żarcików, za które jednak nikt nie będzie się obrażał.

Horoskop dzienny na piątek, 31 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Szykuje się znacznie lepsza i lżejsza sobota, niż przypuszczałeś. Dzisiaj wspiera cię rosnący Księżyc w znaku ognistego Lwa. Wszystko będzie układać się pomyślnie, a ty sam będziesz mieć w sobie całą masę dobrych wibracji, świetnych pomysłów i nadmiar energii. Wieczorem przyjdzie luźna atmosfera z nutką gorących emocji partnerskich w tle.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj nie będziesz w nastroju na żarciki. Możliwa ostra wymiana zdań, jeśli ktoś tego w porę nie pojmie. Sytuacja przez cały dzień będzie się komplikować za sprawą kwadratury Księżyca w stosunku do twojego znaku. Będziesz mieć wrażenie, że nie jesteś sobą i reagujesz w ostry, złośliwy sposób. Widocznie trochę pieprzu w twoim zachowaniu też czasami jest potrzebne.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Sobotnie niebo ma coś w sam raz dla ciebie. Rosnący Księżyc w przyjaznym znaku Lwa będzie cię zachęcał do inicjowania przedsięwzięć zawodowych. Być może masz w planach czas wolny, ale poświęć kilkadziesiąt minut, aby przyjrzeć się jakiejś propozycji. Wieczorem serce zabije ci szybciej, ponieważ pojawi się nagły przypływ gorących uczuć i możliwość odbycia udanej randki.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Energia rosnącego Księżyca w znaku Lwa sprawi, że sobota będzie aktywna, konkretna i bardzo ożywiona. Nie dasz się skusić na leniuchowanie, a bardziej prawdopodobne, że nie będziesz mieć takiej potrzeby. Dzisiaj od południa szalejesz na zakupach, robisz ważne sprawunki, wykonujesz tysiąc czynności w tym samym czasie, a na dodatek dobrze ci to wychodzi.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj dużo będzie się działo już od wczesnego rana. Nie zabraknie ci energii na wszystkie ambitne plany, które masz na tę sobotę założone. Bardzo prawdopodobne liczne, krótkie podróże, w których trakcie będzie ci towarzyszył wyśmienity humor i wiosenne słońce. Dzień skończysz późno, ale z poczuciem dumy i spełnionego obowiązku.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Twoje otoczenie nie będzie miało dzisiaj z ciebie wiele pożytku. Od rana zaczniesz narzekać, kwękać i zrzędzić. Nic ci nie pasuje, a w swoich bliskich widzisz głównie wady, o czym nie omieszkasz wszystkich poinformować. Może zamiast rzucać się na kolejne okna do mycia, zaparz sobie meliski i włącz jakiś serial?

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzień powinien być udany i poczujesz wyraźne odbicie energii w dobrym kierunku. W kwestiach partnerskich po wczorajszych niepokojach nastanie lepszy klimat. Szczera rozmowa przy herbacie lub kawie poprawi wam obojgu nastrój. Okaże się, że jesteś bardziej lubiana w ważnym dla ciebie towarzystwie, niż sądziłaś. Ktoś da ci dowody sympatii, co w obecnej sytuacji będzie dla ciebie wyjątkowo ważne.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Nie jest to sympatyczny dzień, a na dodatek przychodzi po trudnej, a w najlepszym razie, aktywnej nocy. Możesz ciężko się rozbudzać. Pojawią się bóle głowy bądź nagłe zmiany ciśnienia. Spróbujesz ratować się, czym się da, kawą i innymi specyfikami, ale na nogi postawią cię dopiero wieści, które przyjdą koło południa. Będziesz dokądś jechał w szybkim trybie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Rosnący Księżyc, który znajduje się w ognistym żywiole, będzie wspierał twoją pracę i realizację wszystkich zamiarów. Okaże się, że w twoim otoczeniu jest kilka par rąk chętnych do pomocy. Wspólnymi siłami uda się szybciej i sprawniej wykonać wszystko, co miałeś wypunktowane na dzisiaj. Wieczorem przyjdzie czas na wyczekiwaną rozrywkę i zabawę.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Sobotnie niebo nie uśmiecha się do ciebie zbyt szeroko, ale nie możesz uciec od zgiełku i obowiązków, chociaż bardzo byś tego chciał. Dzisiaj będziesz Koziorożcu czuć się niekomfortowo z powodu przebywania w towarzystwie osób, za którymi nie przepadasz. Jednak wiesz, że coś jest po prostu do wykonania. Niestety trzeba grać w społeczną grę. Potrafisz to, jak nikt.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzień za sprawą rosnącego Księżyca w opozycyjnym znaku Lwa będzie doskonale nadawał się na wyznawanie uczuć i randkowanie. Możesz dać się ponieść gorącym uniesieniom i wyznasz to, co leży ci na sercu. Nie opieraj się zaproszeniom, ponieważ jeśli jesteś samotny, dzisiaj z łatwością wejdziesz w nowe środowisko i poznasz kogoś bardzo interesującego.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Masz już dość ciągłej krytyki. Niestety dzisiaj również spadną na twoją głowę jakieś dziwne żale i nieuzasadnione pretensje. Postanowisz dobitnie wyjaśnić komuś, że nie pozwolisz, aby dłużej obarczano cię odpowiedzialnością za nie twoje poczynania. Po południu postanowisz się izolować od towarzystwa i wybierzesz samotność, na przykład na spacerze, co doskonale ci zrobi.

Choroby i dolegliwości znaku Wagi

Znak Wagi powiązany jest z układem moczowym. Zatem mogą pojawić się problemy nie tylko z pęcherzem, ale również zapalenia i choroby nerek czy kamica nerkowa. Wagi powinny zwrócić uwagę na krzyż i kręgosłup, gdyż mogą pojawić się z nim problemy, a także reumatyzm i problemy w okolicach lędźwi. Wagi przede wszystkim jednak powinny uważać na słodycze, ponieważ są skłonne do problemów z nadwagą. Należy zwrócić szczególną uwagę na problemy związane w związkach i relacjach.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Oksana Zueva/Getty Images

Pozostałe wiadomości