Horoskop

Horoskop na piątek: niebo podpowiada, aby skupić się na dokończeniu projektów

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop
3DSculptor/Getty ImagesHoroskop dzienny na piątek, 28 stycznia 2022 r.

Co przynosi horoskop dzienny na piątek, 28 stycznia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Na niebie brak większych układów pomiędzy ciałami niebieskim. Tarcza naszego naturalnego satelity maleje.

Horoskop dzienny na piątek, 28 stycznia 2022 r.

Dzisiaj jest dobry termin, aby porządkować to, co zostało rozpoczęte w tym tygodniu. Układ planet nie zachęca do rozpoczynania nowych inwestycji bądź przedsięwzięć. Niebo podpowiada, aby skupić się na dokończeniu dotychczasowych projektów, zamiast porywać się na nowe cele.

Horoskop dzienny - Baran

To dobry dzień, aby uzyskać coś na czym Ci zależy, ponieważ zrobi się małe zamieszanie. Jeśli zareagujesz szybko, możesz wykorzystać czyjeś braki na swoją korzyść. W pracy lub szkole sporo przetasowań, ale z dobrym wpływem na Twój portfel.

Horoskop dzienny - Byk

Trzeba będzie wywiązać się ze zobowiązań rodzinnych. W tym dniu czekają Cię również niecierpliwe telefony od drugiej połówki. W kwestiach zawodowych drobne nieporozumienia. Będziesz czuł, że jesteś na granicy wytrzymałości.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ktoś miły Twemu sercu ujawni swoje zamiary względem Ciebie. Pojawi się wspólne snucie planów na przyszłość oraz perspektywa pewnego spotkania. Możliwa wizja jakiejś wspólnej imprezy. Do południa trzeba dopilnować zobowiązań zawodowych.

Horoskop na 2022 rok

Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Horoskop dzienny - Rak

Twój opiekun czyli Księżyc jest w niezbyt fortunnym położeniu. Ten układ będzie wywoływał niepokoje i brak równowagi. Dzisiaj nie możesz liczyć na niewinny relaks czy leniuchowanie. Czeka Cię sporo wysiłku i twarde negocjowanie.

Horoskop dzienny - Lew

Wykorzystaj korzystny układ, aby oczyścić umysł z wszystkich wątpliwości i dręczących Cię niepokojów. Wokół Ciebie będą dzisiaj życzliwe twarze, więc możesz pozwolić sobie na więcej luzu, swobody i radości z życia. Dzisiaj będziesz mieć powody do dobrego humoru.

Horoskop dzienny - Panna

Zachowaj szczególną ostrożność, zarówno w drodze do pracy, jak i w środkach komunikacji miejskiej. Możesz być bardziej niż zazwyczaj podatna na urazy. Źle znosisz układ na niebie i na wszystko możesz reagować nadmierną agresją czy nerwowością. Potraktuj ten dzień z wyrozumiałością.

Horoskop dzienny - Waga

Możesz poczuć się spokojniejsza. W Twoim życiu coś się wyjaśni i ustabilizuje. Układ planet sprzyja Twoim uczuciom, wyznaniom, zaangażowaniu i planowaniu romantycznych randek. Jeśli jesteś singlem otwórz się na innych, wyjdź gdzieś między ludzi, spotkasz kogoś ciekawego.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzień sam z siebie zmusi Cię do przełamania rutyny. Możesz patrzeć jak samoczynnie zmienia się ustalony wcześniej plan. Nie jesteś w stanie zbyt mocno wpłynąć na rozwój wypadków. Nie powinieneś się zamartwiać, ta mała rewolucja wyjdzie Ci na dobre.

Horoskop dzienny - Strzelec

Księżyc w Twoim znaku sprawi, że będziesz atrakcyjny dla płci przeciwnej. Pojawią się pewne nowe możliwości. Jest szansa, że ktoś nie odmówi Twoim, nawet bardzo śmiałym propozycjom. W pracy również z górki, ktoś Cię pochwali.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Uważaj dzisiaj na sprawy związane z telefonem, komunikacją, laptopem lub inną elektroniką. Niestety czekają Cię drobne niepowodzenia i utrudnienia. Dzisiaj nie będziesz mógł robić tego na co masz ochotę. Trzeba będzie wykonywać to, co należy do obowiązków.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj nadarzy się niespodziewanie jakaś okazja. Nie przegap swojej szansy, aby zająć cudze miejsce ponieważ, kolejna, tak szybko się nie powtórzy. Nie powinieneś mieć dylematów, jeśli Los coś Ci daje, to bierz. Finansowo również jakieś nieoczekiwane wpływy.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiejszy, malejący Księżyc w niesprzyjającym Ci znaku Strzelca podpowiada, abyś więcej odpoczywała. W pracy może dojść do poważnych spięć. W partnerstwie ktoś może wywierać na Tobie presję. Dzisiaj jesteś bardziej podatna na stres.

Symbolika domu IV w astrologii

Dom IV jest związany ze znakiem raka, a więc symbolizuje więzi rodzinne. Ma także znaczenie podobne, jak punkt Imum Coeli, gdyż w tym miejscu "rozpoczyna" się ten dom na rysunku horoskopu. Rozumie się go jako nie tylko rodzinę w znaczeniu dosłownym, ale także pochodzenie, ojczyznę i związki ze swoimi przodkami. Może mieć też silny związek z domem oraz ojczyzną.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: 3DSculptor/Getty Images

Pozostałe wiadomości