Horoskop

Horoskop dzienny na piątek. Miesiąc rozpoczniemy w ciężkim klimacie

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online Horoskop dzienny 01.10.2021

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Raka. Srebrny Glob o godzinie 2:53 przeniesie się do znaku Lwa. Na niebie utworzy się kwadratura Wenus i Jowisza oraz kwadratura Merkurego i Plutona. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 1 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Będą trudne i niepokojące układy na niebie.

Miesiąc rozpoczniemy w ciężkim klimacie. Pojawią się niesprzyjające przesłanki dotyczące rynków finansowych wskazujące na możliwość kryzysu. Będziemy rozdrażnieni i z trudnością znajdziemy wspólny język z innymi osobami. Dzisiaj może nami miotać złość i irytacja. Układy planet zachęcają do powściągliwości w okazywaniu emocji.

Horoskop dzienny na piątek, 1 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Będziesz czuł pokusę, aby odmienić swój wizerunek, radykalnie obciąć włosy bądź wyrzucić połowę ubrań z garderoby. Uważaj, ponieważ nie są to dobre podszepty. W tym dniu będziesz wodzony na pokuszenie w różnych sferach. Za kilka dni możesz pożałować nieodwracalnych kroków.

Horoskop dzienny - Byk

Twoja patronka jest dzisiaj w opałach. Podobnie jak Ty. Nie podejmuj w tym dniu ryzykownego działania, ponieważ może Ci się zwyczajnie nie kalkulować. Na Twojej drodze mogą stanąć nieuczciwe osoby bądź zwyczajni oszuści. Zachowaj ostrożność w uczuciach.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Podobnie jak dla reszty zodiaku, nie będzie to dla Ciebie łatwy dzień. Twój opiekun Merkury jest w niebezpiecznej kwadraturze z Plutonem. Ktoś może próbować wejść z Tobą na wojenną ścieżkę i nie powinieneś ignorować tych zapowiedzi. Twoja druga połówka dzisiaj będzie wyjątkowo kaprysić.

Horoskop dzienny - Rak

Nie przejmuj się zmiennymi nastrojami reszty zodiaku. Ty będziesz dzisiaj czuł się w miarę swobodnie. Pogodziłeś się z tym, że każdemu nie dogodzisz i zaczniesz pilnować swoich interesów. Pomimo tego, że ktoś będzie próbował Ci zaszkodzić w miejscu pracy czy szkole, obrócisz to na swój plus.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj czujnie doglądaj swoich obowiązków. Układy na niebie są dla Ciebie niesprzyjające, dlatego nie powinieneś dawać otoczeniu pretekstów, aby Cię krytykowało. Ktoś będzie starał się ukryć przed Twoim wzrokiem pewne informacje, nie dopuść do tego. W uczuciach spore zamieszanie i niepewność.

Horoskop dzienny - Panna

Przed Tobą intensywny, pracowity i nerwowy dzień wypełniony różnego rodzaju stresującymi sytuacjami. Musisz wycisnąć z siebie siódme poty, aby dopiąć grafiku czy terminów i znaleźć się w odpowiednim czasie i miejscu. W sprawach sercowych powieje chłodem.

Horoskop dzienny - Waga

Twoja patronka Wenus utworzy kwadraturę z Jowiszem, co może spowodować, że dzisiaj przeliczysz się, jeśli chodzi o czyjąś życzliwość czy słowność. Pamiętaj, aby sprawdzić w pracy lub szkole wszystko dokładnie dwa razy i nie zwierzać czegoś, co jest dla Ciebie bardzo ważne czyjejś wyłącznej pieczy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Twój patron, czyli Pluton, będzie dzisiaj aktywny. Czekają Cię istotne informacje, które zmienią Twoje spojrzenie na pewne sprawy. Możesz w tym dniu być trochę zbyt złośliwy i bezwzględny. Nawet jeśli masz rację, postaraj się stonować swoje emocje.

Horoskop dzienny - Strzelec

Jowisz da Ci możliwość jakiegoś krótkiego wyjazdu, w tym również służbowego. Zapowiada się interesujący dzień, grunt, abyś nie przesadził z zabawą. Przed Tobą dzień w ruchu, który spędzisz, przemieszczając się i będziesz korzystać z uroków miłego towarzystwa. W portfelu duże ubytki.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Znajdujący się w Twoim znaku Pluton będzie poruszony przez wpływ Merkurego. Ten układ zaleca ostrożność i może przynieść kłopoty związane z urazami lub kontuzjami. Ostatecznie może też chodzić o urazę do kogoś na tle niemiłej wymiany zdań. W tym dniu nie warto robić poważnych planów, ponieważ szybko się zmienią.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj idziesz jak burza i postawisz do pionu całe Twoje otoczenie. Przed Tobą lawina nowych doświadczeń. Przebywający w Twoim znaku Jowisz odbierze wpływ ze strony Wenus, co sprawi, że nie będziesz unikał zmian, wręcz przeciwnie, sprowokujesz ich jeszcze więcej.

Horoskop dzienny - Ryby

W tym dniu ktoś obudzi w Tobie dawne lęki i wątpliwości. Nie dawaj się ściągnąć na ziemię i nie dyskutuj z osobami, które nie są Ci życzliwe. Po południu oddaj się domowym zajęciom takim jak pranie, gotowanie, sprzątanie, zamiast rozmyślać. To ukoi Twoje nerwy i przywróci spokój, a przy okazji będziesz mieć czysto.

Jak wykonać amulet ziołowy – tuzin ziół?

Amulet ochronny, który zawiera w sobie zioła zapewniające powodzenie, odgania złe uroki i przynosi szczęście, jest prosty w wykonaniu. Potrzebny jest do niego lniany woreczek, w którym przetrzymywane będą rośliny, najlepiej, aby był w kolorze czerwonym lub zielonym. Ponadto potrzeba naturalny sznurek do jego zawiązania lub tasiemkę. Sakiewkę należy wypełnić suszonymi owocami jałowca, kawałkiem cynamonu, ziarnami ziela angielskiego, suszonym imbirem, ziarnami kminki, gałką muszkatołową, suszoną skórką cytryny, goździkami, liśćmi laurowymi. Wszystkich ziół powinno być 7 części. Całość "doprawić" szczyptą szafranu. Zioła okadzić i oczyścić ogniem i włożyć do woreczka. Można ją nosić przy sobie lub ofiarować bliskiemu.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście?

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości