Gwiazdy

Wiktor Dyduła z najnowszym singlem "Koło Fortuny" na scenie Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Wiktor Dyduła w piosence “Koło fortuny”
Wiktor Dyduła w piosence “Koło fortuny” Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Wiktor Dyduła swój talent wokalny zaprezentował szerszej publiczności, biorąc udział w 12 edycji popularnego show "Mam talent". Choć nie został zwycięzcą uznanie publiczności i jury dodało mu skrzydeł. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił w towarzystwie niezwykłych muzyków. P

Wiktor Dyduła - wschodzący talent polskiej sceny muzycznej

Wiktor Dyduła to młody i utalentowany artysta polskiej sceny muzycznej. Charyzmatyczny, uśmiechnięty wokalista przykuł uwagę publiczności podczas udziału w 12 edycji lubianego przez widzów show "Mam talent". Choć udowodnił, że talent ma nie został zwycięzcą. Nie powstrzymało go to jednak przed kontynuacja kariery muzycznej. Wkrótce po programie zadebiutował swoim pierwszym singlem "Dobrze wiesz, że tęsknię" i podbił wszystkie radiowe listy przebojów.

Wiktor Dyduła w utworze " Koło Fortuny"

Na scenie Dzień Dobry TVN piosenkarz w towarzystwie grupy bardzo młodych muzyków, wykonał chwytliwy i bardzo rytmiczny utwór z najnowszego singla pt. "Koło Fortuny". Opowiada on historię życia, pełną wiary w sukces, przewrotności losu i walki o triumf.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości