Gwiazdy

Michał Szczygieł zapowiada swoją płytę. Po premierze nowego singla zdecydowanie chcemy "Więcej"

Gwiazdy

Michał Szczygieł to piosenkarz młodego pokolenia. Od kilku lat jego kariera dynamicznie się rozkręca. Za utwór "Nic tu po mnie" otrzymał w 2019 roku fonograficznego Fryderyka. Teraz ponownie zachwyca nas swoją twórczością - a my, zgodnie z tytułem, powtarzamy - "Więcej".

Michał Szczygieł powraca z nowym singlem

"Więcej Michała" - tak z pewnością możemy powiedzieć po wysłuchaniu nowego utworu młodego wokalisty. W singlu "Więcej" przenosi nas do świata romantycznych uniesień i obnaża się ze wszystkich emocji. Robi to w charakterystycznym dla siebie, pełnym optymizmu stylu.

Fani Michała nie mają wątpliwości, że "Więcej" podzieli losy innych utworów artysty i stanie się wielkim hitem. "Tak jak chcę", "Jakby co" i "Spontan" szybko podbiły serca słuchaczy. Co ciekawe, także i te piosenki pojawią się na debiutanckim krążku Michała Szczygła, z którym nasi widzowie mogli porozmawiać na czacie w sobotni (3.04) poranek.

Michał Szczygieł zapowiada nowy album

Michał Szczygieł zdradził, że pracuje nad nową płytą. - Zbliża się wielkimi krokami - powiedział. - Staram się zaskakiwać. Na płycie będzie parę rzeczy w zupełnie nowym klimacie. Chcę zamknąć pewien etap i zająć się innymi projektami, choć nie chcę o nich mówić, skoro jeszcze jednego nie sfinalizowałem - uśmiecha się zagadkowo artysta.

Uchylamy jednak rąbka tajemnicy - na płycie Michała Szczygła pojawi się wyjątkowy gość. - Tak, na początku miało nie być żadnego, ale spontanicznie, podczas pracy nad numerem, padł pomysł, czy może nie zaprosić jakiejś zdolnej wokalistki, artystki. Finalnie udało się. Mamy wstępne wersje numeru. Premiera pewnie w czerwcu - zdradza wokalista. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Jeśli już macie ochotę na "Więcej", a przegapiliście rozmowę na żywo z naszym gościem, zerknijcie na naszego Instagrama - zapisaliśmy tam dla Was całą rozmowę z Michałem:

Poniżej zaś prezentujemy wykon "Więcej" na żywo z naszego studia:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Ania Wendzikowska radzi kobietom, jak przetrwać trudne chwile. "Chyba nigdy nie byłam tak szczęśliwa"

Siła jest kobietą. Była Świadek Jehowy: "Musiałam zacisnąć zęby i czekać na Armagedon"

Qczaj wbiegnie w szpilkach na szczyt PKiN, jeśli zbierze 10 tys. zł na "bardzo zbożny cel"

Autor: Ola Lipecka

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości