Gwiazdy

Walentynki w domach gwiazd. Tak święto zakochanych spędzają Lewandowscy i Majdanowie

Gwiazdy

Aktualizacja:
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Walentynki przypadające co roku 14 lutego są świętem zakochanych oraz miłości. Tego dnia udajemy się na romantyczne kolację we dwójkę lub świętujemy w gronie najbliższych. Do celebracji przyłączają się również gwiazdy, które od rana publikują romantyczne fotografie i wspomnienia.

Walentynki są jednym z ulubionych świąt gwiazd i celebrytów na całym świecie. To okazja do pochwalenia się spektakularnymi prezentami od drugich połówek, powspominania romantycznych sytuacji z przeszłości czy złożenia życzeń ważnej osobie. A jak wiadomo, gwiazdy nie próżnują i ich walentynkowe niespodzianki są naprawdę warte udokumentowania.

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje Walentynki

Małgorzata Rozenek-Majdan niedługo zostanie mamą po raz trzeci, a jej mąż Radosław nieustannie zasypuje ukochaną komplementami oraz prezentami. Walentynki nie są wyjątkiem od reguły. Prezenterka po przebudzeniu otrzymała ogromny bukiet kwiatów, którego pozazdrościć może niejedna kobieta.

Romantyczne wspomnienia

Nie każda gwiazda decyduje się na publikację zdjęć swoich dzisiejszych celebracji. Kasia Cichopek postanowiła złożyć życzenia z okazji dnia miłości w bardzo romantyczny sposób. Aktorka opublikowała fotografię ze swoim mężem, a w opisie zdradziła, że są parą już od... 15 lat!

I tak już 15 lat, moja Walentynko @marcinhakiel ❤️ Życzymy Wam dużo miłości, cierpliwości, tolerancji i luzu. Doceniajcie małe gesty, mówcie ciepłe słowa i często się przytulajcie Kochani ?

- napisała pod zdjęciem.

Dzień jak co dzień

Do walentynkowych celebracji z samego rana dołączyła także Ania Lewandowska. Pod selfie z mężem wyznała, że dla Roberta Lewandowskiego Walentynki to "Dzień jak co dzień".

Na inny sposób świętowania zdecydowała się Sonia Bohosiewicz. Aktorka spędza dzień zakochanych relaksując się . Na fotografii z wanny wygląda na bardzo odprężoną, a w hasztagach pod postem widnieją takie jak: "leniważona" czy "miłość".

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości