Gwiazdy

Joanna Krupa - jak radzi sobie w roli matki? [TYLKO W DDTVN]

Gwiazdy

Aktualizacja:

W sobotę Joanna Krupa udzieliła wywiadu Gosi Ohme, w którym opowiedziała o tym, jak się czuje w roli matki. W rozmowie z prowadząca Dzień Dobry TVN wyznała: " Największy ból na świecie, ale jak ona już była na moich piersiach, ja byłam w niebie".

Joanna Krupa, będąc w ciąży, czuła się na tyle dobrze, że nie zrezygnowała ze służbowych obowiązków. Modelka nie tylko była obecna w social mediach, gdzie publikowała zdjęcia, eksponujące jej ciążowe krągłości, ale także regularnie gościła na planie Top Model. Jak czuje się w roli mamy?

Jak radzi sobie świeżo upieczona mama?

Joanna nie ukrywa zmęczenia. Mała Asia budzi się kilka razy w nocy. Z pomocą przychodzi jednak niania, która zajmuje się niemowlakiem, by odciążyć modelkę. Podczas rozmowy Joanna przyznała też, że karmi córeczkę zarówno piersią, jak i butelką.

Pomoc męża

Gdy na świat przyszła mała Asia, Joanna wraz z mężem uczyła się macierzyństwa po raz pierwszy. Douglas początkowo bał się podnosić maleńką córkę.

Powolutku się przyzwyczaja do niej, śpiewa, mówi, gra na gitarze. Wstaje, pieluchy wyrzuca, stara się jak może. Jest dobrym ojcem.

- zdradziła.

Wspomnienia z porodu

Podczas porodu Joannie towarzyszył mąż, mama i siostra. Douglas do ostatniej chwili wspierał żonę i trzymał ją za rękę.

Pierwsze 35 minut miałam znieczulenie, ale widocznie lekarz zdecydował, że za wolno to wszystko idzie i zdecydował, żeby zmniejszyć to znieczulenie i wtedy największy ból na świecie, ale jak ona już była na moich piersiach, to ja byłam w niebie. To był najpiękniejszy moment mojego życia.

- wspomina Joanna.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości