Gwiazdy

Gina nie dostała się do niemieckiej edycji "Top Model". Jak poradzi sobie przed jurorami w Polsce?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Jak Gina poradzi sobie w polskiej edycji "Top Model"?

W 2. odcinku 11. edycji "Top Model" zobaczymy Ginę, przebojową 22-latkę, która chce podbić świat mody i zrobić karierę jako modelka. Wcześniej próbowała swoich sił w niemieckiej edycji show, ale nie oczarowała tamtejszego jury. Jak wypadnie przed Marcinem Tyszką, Joanną Krupą, Dawidem Wolińskim i Katarzyną Sokołowską?

11. edycja "Top Model" - Gina

Gina na co dzień mieszka w Berlinie. Poszła w ślady swojej mamy i pracuje jako pielęgniarka. 22-latka uważa, że świetnie odnalazłaby się w roli modelki. Zgłosiła się nawet do niemieckiej edycji "Top Model" (Germany's Next Topmodel), jednak nie udało się jej przejść do następnego etapu. Mimo to Gina nie zamierza się poddać. Dlatego przyjechała na casting do Polski. Pewnym krokiem przeszła po wybiegu i przykuła uwagę jurorów. Marcin Tyszka od razu zaczął zadawać pytania.

Uczestnicy programu "Top Model"

Mój sukces po „Top Model”
Mój sukces po „Top Model”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

- Czemu uważasz, że lżej będzie w Polsce? - zapytał Marcin Tyszka.

- Nie że lżej, ale że macie oko na ładniejsze kobiety - odpowiedziała Gina.

Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska i Dawid Woliński byli pod wrażeniem, że 22-latka jest tak przebojową osobą. Czy docenią jej urodę i zobaczą w niej materiał na top modelkę? Tego dowiemy się w 2. odcinku show.

11. edycja "Top Model" - gdzie i kiedy oglądać?

Premiera 2. odcinka "Top Model" już 14 września o godz. 21.35 na antenie TVN. Program można oglądać również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości