uczestniczki top model

  uczestniczki top model

  W środowy wieczór, 24 listopada odbył się finał 10. edycji "Top Model". W końcowym etapie zmierzyły się ze sobą Dominika Wysocka, Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska. Już wiemy, która z nich wygrała nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 złotych, kontrakt z agencją modelek i modeli, a także sesję okładkową w magazynie "Glamour".

  Będzie ślub! Anna Jaroszewska zaręczyła się ze swoim partnerem. Zdjęcie wskazuje na to, że to właśnie ona poprosiła Maksyma Ciechomskiego o rękę. Modelka przekazała informację za pośrednictwem Facebooka.

  Weronika Kaniewska to uczestniczka ostatniej edycji "Top Model". Jako druga w historii programu otrzymała tzw. "złoty bilet". Dzięki wyjątkowej urodzie i ciężkiej pracy udało jej się dojść aż do finału. Choć nie wygrała show, otworzyły się przed nią drzwi do wielkiej kariery. Nastolatka chce jednak dzielić czas pomiędzy modeling a swoją największą pasję.

  Gracja Kalibabka była uczestniczką ostatniej edycji "Top Model". Mimo tego, że odpadła w 7. odcinku, wywołała wielkie emocje wśród widzów. Wszystko za sprawą przeszłości jej ojca, Jerzego Kalibabki. Choć przez chwilę wahała się, czy innych nie interesuje bardziej jego historia, niż ona sama, teraz zdaje sobie sprawę, że ma predyspozycje do wykonywania zawodu modelki. Co planuje?

  Pojawiła się w "Top Model" i momentalnie wzbudziła zaciekawienie widzów. 26-letnia Agata Wiśniewska nie jest typową modelką noszącą rozmiar 34 czy 36, a zaliczaną do grona plus size. Jej uroda została doceniona przez jurorów show, mimo początkowych zastrzeżeń Marcina Tyszki dotyczących jej wagi. Czy modelka zamierza zmieniać sylwetkę i przejmuje się komentarzami na swój temat?

  Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu Top Model. Jury wybrało dziesięciu uczestników i już widać, że dziewiąta edycja show będzie obfitowała w niezwykle barwne osobowości. Kogo zobaczymy w kolejnym etapie? Poznajcie uczestników!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kamilę Ibrom i Andre Whyte, którzy wczoraj pożegnali się z programem "Top Model". Dlaczego jury zdecydowało, że powinni odejść? Czy ze swoim nastawieniem Kamila i Andre poradzą sobie w modelingu? Zapytaliśmy o to Michała Piróga.

  Natalia Gulkowska była jedną z uczestniczek Top Model. Po wczorajszych eliminacjach modelka oddała swoje miejsce dziewczynie, którą odrzuciło jury. Dlaczego podjęła taką decyzję? I czy jej nie żałuje? W studiu Dzień Dobry TVN Natalii towarzyszyła jurorka, która najbardziej wspierała ją w programie – Kasia Sokołowska.