Gwiazdy

Magda Gessler apeluje do osób na dietach. W tłusty czwartek "jedzenie pączków przynosi szczęście"

Gwiazdy

Magda Gessler nie ma wątpliwości, że każdy kto na co dzień unika słodkości, w tłusty czwartek powinien przymknąć oko na kalorie. A już na pewno, jeżeli chodzi o pączki, które wychodzą spod ręki restauratorki. Jaka jest tajna receptura na wyroby Magdy Gessler? Koniecznie zobacz wideo.

Tłusty czwartek - Magda Gessler o przepisie na pączki

Tłusty czwartek rok w rok oznacza jedno: ogromne kolejki przed lokalami Magdy Gessler, w oczekiwaniu na najlepsze pączki w stolicy. Restauratorka i w tym roku spodziewa się tłumów. Jaka jest więc receptura królowej polskiej gastronomii na słodkości?

- Pączki w moim wydaniu są rzeczywiście nieprawdopodobne, ale zdradzę tylko, że są smaczne. Konfitura z róży i prawdziwa smażona skórka pomarańczowa czynią cuda - zdradziła nam Magda Gessler.

Magda Gessler: "Zjedzenie trzech pączków przynosi szczęście"

Gospodyni "Kuchennych Rewolucji" w rozmowie z Oskarem Netkowskim poleciła wszystkim osobom na dietach, żeby w ten jeden dzień zrobiły sobie wyjątek. Niezjedzenie pączka w tłusty czwartek może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje.

- Powiedziałabym tym osobom, żeby przez ten tydzień nie jadły nic. Ale zjedzenie trzech pączków w tłusty czwartek jest obligatoryjne z tego względu, że przynosi to szczęście - podsumowała Magda Gessler.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości