Gwiazdy

"Szadź 2". Maciej Stuhr zachwycony współpracą z Anną Ilczuk. "Mam przewspaniałą partnerkę"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Maciej Stuhr, Anna Ilczuk, Szadź 2

Anna Ilczuk dołączyła do obsady serialu "Szadź" w 2. sezonie. Wciela się w postać Lili, z którą głównego bohatera (w tej roli Maciej Stuhr) łączy mroczne doświadczenie z okresu młodości. Jaka jest relacja tej dwójki na ekranie i poza nim?

"Szadź 2" - obsada. Anna Ilczuk jako tajemnicza Lila

Drugi sezon serialu "Szadź", który już jest dostępny w serwisie Player.pl, odsłania przed widzami dramatyczne wydarzenia z przeszłości Piotra (Maciej Stuhr). Kiedy przebywa w więzieniu, w jego życiu pojawi się Lila (Anna Ilczuk), z którą Wolnickiego łączy tajemnicza przeszłość. Powrót Lilli po latach okaże się dla Piotra szansą na konfrontację z prawdą o sobie.

- Razem z Lilą odkrywamy kolejny wątek niełatwego dzieciństwa czy też młodości Piotra Wolnickiego – wskazuje w rozmowie z Kamilą Glińską dla dziendobry.tvn.pl Maciej Stuhr. – Odkrywamy też gorące uczucia, które bohaterowie niegdyś do siebie czuli. Czy je poczują po latach ponownie? – to jest pytanie, które zostawiam bez odpowiedzi. Obecność Lili w życiu Piotra może jego plany albo zniweczyć, albo mu pomóc w ich realizacji – mówi enigmatycznie aktor.

Grająca Lilę Anna Ilczuk pojawia się już w pierwszym odcinku 2. sezonu serialu. Maciej Stuhr podkreśla, że od razu złapał z aktorką wspólny język i dobrze im się współpracuje. – Mam przewspaniałą partnerkę. (…) Ania jest niezwykle utalentowaną aktorką – zaznacza.

"Szadź 2" – co się wydarzy?

W 2. sezonie serialu "Szadź" seryjny morderca zostaje schwytany przez policję. W areszcie oczekuje na rozprawę w sądzie. Wydaje się, że wyrok może być tylko jeden, ale szybko okaże się, że to nie jest takie oczywiste.

Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr) nie przyznaje się do winy. Dla jednych to przerażający morderca, dla innych ofiara systemu. – Piotr przestaje być postacią anonimową i właściwie staje się celebrytą. Jego sprawa jest na ustach wszystkich, proces jest głośny, nie znika z nagłówków gazet, co oczywiście utrudnia mu morderczy proceder w sposób niezwykle istotny – mówi Maciej Stuhr i dodaje: - Jednocześnie trafia na niezwykle podatny grunt w postaci jego ego. Fakt, że może brylować na oczach całej Polski nie jest bez znaczenia.

Czy Lila uratuje Piotra przed karą? Co jeszcze wydarzy się w serialu "Szadź 2"? Nowe odcinki w każdy wtorek na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Maciej Stuhr o Annie Ilczuk i 2. sezonie serialu "Szadź"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości