Gwiazdy

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan stracił przypadkowo wiele pieniędzy! Gwiazda od razu postawiła na kontrolę dzieci

Gwiazdy

Aktualizacja:

Choć na co dzień wydaje się być „wyluzowaną” mamą, okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma wszystko pod kontrolą. I to dosłownie, ponieważ prezenterka pobrała aplikację na smartphone, dzięki której wie, jakie programy mają na swoich telefonach jej dzieci. Co ją skłoniło do takiego ruchu?

Małgorzata Rozenek-Majdan o kontroli rodzicielskiej

Mam w swoim telefonie zamontowany program Family Link. To jest program, który powoduje, że moi synowie zanim pobiorą jakąś aplikację, grę lub cokolwiek, muszą poprosić mnie o akceptację na moim telefonie

– tłumaczy Małgorzata.

Jak się okazuje, ściągnięcie tego typu aplikacji przez Małgorzatę Rozenek-Majdan to nic innego, jak nauka na własnych błędach. Perfekcyjna Pani Domu zdradziła mi bowiem, że jej najstarszy syn nieświadomie stracił przez internetową grę sporo pieniędzy.

Mój syn swego czasu pobrał bardzo dużą kwotę pieniędzy. My nie byliśmy tego świadomi, bo to się ściągało z karty Radzia. Bo syn przyszedł i powiedział po prostu, że musi ściągnąć coś do szkoły. I schodziły te pieniądze. W pewnym momencie zadzwonił facet z banku do Radzia i mówi: „proszę pana, bo pan już tyle wydał na tę grę…” Mój mąż w ogóle nie gra w nic. Nie jest komputerowcem. My nie wiedzieliśmy, że ta gra w ogóle istnieje. A mój syn kupował jakieś postacie…

- zdradziła Małgosia Rozenek-Majdan.

Jaką mamą jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że sama nigdy nie była mamą, która siedzi z dziećmi i klockami na dywanie. Miała z tego powodu wyrzuty sumienia. Bo choć była kobietą, która długo nie pracowała, to jej dzieci towarzyszyły jej przy codziennych czynnościach, takich jak na przykład gotowanie.

Jakim dzieckiem była Małgorzata Rozenek-Majdan?

Jak twierdzi prezenterka jej rodzice mieli z nią tak zwany krzyż pański. I choć nie robiła skandalicznych rzeczy, była osobą o silnym charakterze, która zawsze stawiała na swoim. Samodzielne wakacje po Europie w wieku 18 lat, niekontynuowanie kariery baletowej, po zrobieniu doktoratu z prawa, rozpoczęcie pracy w telewizji czy liczne zmiany w życiu osobistym z pewnością stresowały jej najbliższych.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz ten materiał wideo!

Wywiad i tekst: Joanna Andrzejewska

Zobacz też:

Karolina Pisarek o związku ze starszym mężczyzną: „Najpierw zaprzyjaźniłam się z jego 11-letnim synem”

69-letnia Jane Seymour zachwyca zgrabną sylwetką. Aktorka opublikowała zdjęcia w bikini

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska o przemocy domowej:„Mówiłam nauczycielom, że ojczym mnie bije, to było, że przesadzam”

Pozostałe wiadomości