Gwiazdy

Sylwia Bomba pokazała, jak wyglądała na początku kariery. "Przeszłaś metamorfozę na duży plus"

Gwiazdy

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba jest już na szklanym ekranie od 7 lat. Przez 14 sezonów programu "Gogglebox" dobrze dała poznać się widzom i zebrała rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Teraz gwiazda pokazała fanom archiwalne zdjęcia z okazji dwusetnego odcinka programu. Zobaczcie, jak zmieniała się Sylwia w ostatnich latach.

200. odcinek "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba wyznała niedawno w rozmowie z portalem Dzień Dobry TVN, że od zawsze marzyła o tym, by dać się zauważyć. Program "Gogglebox. Przed telewizorem" dał jej szansę na zaistnienie. I tak gwiazda już od kilkunastu lat bawi widzów TTV. Sylwia bardzo aktywna jest także w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 800 tys. osób. Teraz pokazała, jak świętuje 200 odcinków "Goggleboxa".

- Będziecie mogli zobaczyć, jak to wyglądało na samym początku. Zobaczcie zdjęcia, jakie wrzuciłam. Dziękuje Wam, że z nami jesteście - czytamy.

Fani nie szczędzili Sylwii słów uznania. Chętnie pisali o swoich przeżyciach związanych z programem.

- Mega czas spędzony z Wami. Naprawdę gratuluje i życzę kolejnych sezonów - czytamy w komentarzach.

- Przeszłaś metamorfozę na duży plus. Pięknie wyglądasz - pisała wielbicielka Sylwii.

- Oglądam co tydzień. Czas działa dla Ciebie na plus - dodał ktoś inny.

Kim jest Sylwia Bomba?

Nie każdy wie, że gwiazda "Gogglebox" jest z zawodu fotografem. Dyplom magistra uzyskała w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi.

- Śmieję się, że skończyłam łódzką filmówkę na kierunku fotografia, żeby teraz wiedzieć, jak fajne selfie sobie zrobić. To życie tak napisało. Takim kluczowym momentem w moim życiu było, jak przeprowadziłam się z Łodzi do Warszawy. Odważnie przeprowadziłam się, bo nie miałam żadnej pracy. Miałam siebie, swój aparat i wierzyłam, że sobie poradzę. I tak się stało - mówiła gwiazda w rozmowie z Oskarem Netkowskim.

- Od zawsze zarabiałam aparatem. To się zmieniło, kiedy urodziłam Antosię - dodała.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości