Gwiazdy

Sheryl Crow była molestowana seksualnie. "Oskarża byłego menadżera Michaela Jacksona"

Gwiazdy

Sheryl Crow ma za sobą wyjątkowo traumatyczne przeżycia. Piosenkarka w ostatnim wywiadzie zdradziła, że była molestowana przez byłego menadżera Michaela Jacksona – Franka DiLeo. Wielomiesięczne ataki ze strony agenta gwiazdora przypłaciła depresją.

Sheryl Crow ofiarą molestowania seksualnego

Sheryl Crow początki swojej kariery spędziła u boku Michaela Jacksona. Miała okazję ruszyć z nim w trasę koncertową "Bad", gdzie występowała w roli chórzystki. Przypomnijmy także, że gwiazda wystąpiła również w klipie "Dirty Diana". Szacuje się, że Sheryl spędziła blisko Jacksona 18 miesięcy.

W rozmowie z "The Independent" wokalistka postanowiła przerwać wieloletnie milczenie i wrócić do traumatycznych przeżyć z początków jej kariery. Po latach zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak podczas tournée była molestowania. - Oskarża byłego menadżera Michaela Jacksona - powiedziała Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN. Chodzi o Franka DiLeo.

- Naiwność to piękna rzecz. To niesamowite pod każdym względem, gdy młoda osoba z małej miejscowości, może zobaczyć cały świat i pracować z największą gwiazdą popu. Wtedy przeszłam przyśpieszony kurs tego, jak działa przemysł muzyczny - mówiła w wywiadzie dla "The Independent".

- To naprawdę interesujące wrócić pamięcią do tamtych wydarzeń i ponownie przyjrzeć się niektórym z tych doświadczeń, a następnie porównać je z tym, gdzie jesteśmy teraz. Mogę wreszcie rozmawiać o molestowaniu seksualnym, które mnie spotkało podczas trasy koncertowej Michaela Jacksona, bo powstał ruch MeToo… Wydaje się, że przeszliśmy długą drogę, ale to jeszcze nie jest jej koniec - zwierzyła się dziennikarzom.

Sheryl Crow i rak piersi

Gwiazda znana jest z tego, że otwarcie mówi o trudnych sprawach. W 2006 r. wyznała, że choruje na raka piersi, zaś w 2012 r. przyznała, że kolejny raz zmaga się z nowotworem, ale tym razem był to guz mózgu. Artystka pokonała obie te choroby.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości