Gwiazdy

Sandra Kubicka nie wstydzi się swoich niedoskonałości. Modelka zmaga się z popularnym problemem

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Sandra Kubicka jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek. Chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoją dietą oraz treningami. Choć mogłoby się wydawać, że nie zmaga się z problemami związanymi z trądzikiem czy rozstępami, pokazała, że jest zupełnie inaczej.

Sandra Kubicka pokazała rozstępy

Ciało modelek kojarzy się wyłącznie z ciałem idealnym. Bez blizn, rozstępów, niedoskonałości. Od pewnego czasu w mediach społecznościowych znane twarze pokazują, jaka jest prawda, łamiąc wszelkie stereotypy. Tak zrobiła także Sandra Kubicka udostępniając zdjęcie w bikini, na którym, na opalonej skórze modelki widoczne są rozstępy.

Pod postem wyłączona jest możliwość komentowania, jednak jesteśmy pewni, że dzięki temu zdjęciu Sandra zdobyła jeszcze większy szacunek od swoich fanów. Modelka pokazała, że akceptuje siebie w pełni, a jej ciało nie jest perfekcyjne, jak wielu uważa.

Martyna Wojciechowska o akceptacji ciała

Kontrowersyjny temat poruszyła w ostatnim czasie również Martyna Wojciechowska. Dziennikarka opublikowała fotografię modelki plus size - Ashley Graham, która udostępniła swoje aktualne zdjęcie po ciąży. Ashley zapozowała w stroju kąpielowym, pomimo widocznych na brzuchu rozstępów. Podróżniczka we wpisie zdradziła, że kiedyś ona sama wstydziła się swojego ciała po porodzie .

Kilka miesięcy temu Ashley urodziła swoje pierwsze dziecko, jej ciało bardzo się zmieniło podczas ciąży, pojawiły się rozstępy. Ale Ona ich nie ukrywa. Ile z nas się ich wstydziło? Przyznaję, że ja tak. A Ty?

- napisała Martyna.

Czy rozstępy da się zaakceptować? Zobacz materiał:

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości